Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új hónap, új esély. Ki-mióta...

Új hónap, új esély. Ki-mióta várja türelmesen a babát?

Figyelt kérdés

Hányadik baba, mióta próbálkoztok?


Nekünk 2. baba lesz, 5. hónapja várjuk. Nagyon. Úgy izgulok minden ciklus végén, hogy hátha most... de eddig semmi. Ti hogy bírjátok a várakozást?


2015. jan. 11. 12:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi újság Veletek? :)

Nekem ma sajnos percre pontosan megjött... :(

2015. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nekünk sem sikerült... várunk, várunk... talán legközelebb.
2015. febr. 5. 16:00
 23/28 anonim ***** válasza:

Sajnálom!

Mindig az első nap a legnehezebb,de utána ismét reményekkel teli vágunk bele,nem igaz? :)

Az első baba könnyen jött Nektek kedves kérdező?

B.

2015. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Igen, az első baba azonnal sikerült, még lélekben épphogy csak belevágtunk, már ott is volt. Egy ciklus közepe felé döntöttük el, hogy jöhet a baba, és 2 héttel később pozitív lett a teszt. Most böjtölünk... újabb hónap... :(
2015. febr. 5. 23:44
 25/28 anonim ***** válasza:

Nagyon szerencsések vagytok!

Ne aggódj,ez a baba sem fog sokat váratni magára,hidd el! :)

Esetleg tudsz valami problémáról,ami akadályoztat?

Nekem enyhe inzulinrezisztenciám van,most fogok rá gyógyszert kapni,valószínűleg a két vetélés is ezért történt. :(

Remélem ezzel a hármas kezeléssel ( diéta,mozgás,gyógyszer ) sikerünk lesz nekünk is végre...

2015. febr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Inzulinrezisztens vagyok, 4-5 éve már tudom. Azóta élek a hármas kezeléssel, az eredményeim tökéletesek, három havonta járok kontrollra. Eleinte nehéz volt, nekem főleg a diéta (hogy másképp, másból főzzek), de gyorsan belejöttünk, ma már az egész család így étkezik, azok a tagjai is, akik nem élnek egy háztartásban velünk :) Nem azért, mert muszáj, hanem mert finom és egészséges és ezt az is megérzi, aki nem IR-es :)
2015. febr. 6. 11:17
 27/28 anonim ***** válasza:

Minden elismerésem a Tiéd,amiért ilyen kitartó voltál és vagy is! :)

A diétával nekem is voltak problémáim,az elején nehéz volt megszokni az új ízeket,sokszor fájt a fejem,de ma már bánom,hogy nem hamarabb változtattam.

Sokkal jobb a közérzetem,nem vagyok annyira fáradt,nem érzem magam eltelítve egy-egy étkezés után.

Ha nassolni szeretnél,mit szoktál olyankor enni?

2015. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Nasira nagyon jók a zöldségek, paprika, uborka, vagy grill karalábé :D sovány sajtok, túró :) ezeket szoktam rágcsálni, ha kell valami :) de szerintem olyan gyakran jönnek az étkezések, főleg most, hogy egy gyerek után is futni kell egész nap, hogy néha úgy érzem, egész nap csak eszem. :)
2015. febr. 7. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!