Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges peteeres a ciklus...

Lehetseges peteeres a ciklus 4-5 napjan?

Figyelt kérdés

Most vagyok a ciklus 9. napjan de tegnap es ma is alhasi fajdalmam volt mintha meg akarna jonni de csak delelott.

A ciklusom 1 napjan kozepes verzesem volt de a masodik es harmadik napon nagyon gyenge. 4. napon es a 7. napon egyutt voltunk a parommal de a ciklus 2. napjatol be voltak durranva a melleim es 4. naptol kezdve ovu tuneteim voltak ( nyulos nyak es a cicim feszult ).

A hom alacsony a ciklus elso napjatol es meg sem mozdult idaig ugyanannyi minden reggel..

Nagyon erdekes ilyen meg nem volt velem..



2015. jan. 12. 21:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Itt a gorbem megneziktek?

Ugye nem lehetett peteeresem..?


[link]


Nagyon koszonom a valaszokat mindenkinek megy a zold kezecske

2015. jan. 13. 09:20
 12/18 anonim ***** válasza:
Szia, en ma vagyok a ciklusom 5. napjan. Tegnap nekem is tojasfeherjes vagy inkabb vizszinü, nyulos nyakom volt, ma pedig ovus szurkalasokat, enyhe görcsöt erzek ott alul. Mi az 1. es 3. napon voltunk együtt most :) Kivancsi vagyok, mi lesz belöle. De ilyen ovu-fele fajdalmam meg sosem volt mensikor. Es most a ciklusom is sokkal rövidebb, eddig 6-7 napos szokott lenni, most meg 3. A 4. napon össz 2 csepp barnas volt. Gyanus. :)
2015. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

[link]


Ez az en högörbem. Az a kiugras szerintem nem szamit, mert delelott 11kor mertem.

2015. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A te görbed alapjan szerintem nem volt peteeres, aztan ki tudja?! :) Egy baratnöm dokija azt mondta, hogy a közepidöben törtenö ovuszerü fajdalom jelezheti a következö havi petesejtek keszülödeset is.
2015. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Csak kivancsisagbol csinaltam egy ovu tesztet ma. Halvanyan ott a masodik csik
2015. jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen a gorbem alapjan nem volt meg pe.m de a tunetek alapjan abszolut biztos vagyok benne..

Most teljesen szaraz vagyok mint pe utan semmi jele, hogy ( ciklus.hu szerint ami eddig mindig bejott ) holnaputan fogok ovulalni..

Ilyenkor ugye mar van elojele ahogy a ciklus elejen is volt!

Marhara kivancsi leszek milyen lesz ez a ciklus!

Az az igazsag, hogy soha nem vezettem gorbet ( 3 honapja csinalom )es nem is tesztelgettem es nem is figyeltem mikor legyunk egyutt a parommal. Van mar ket kislanyom es azt tudom, hogy tutti mindketto a mensi vege fele fogant!

Ez 1000%!

Nem voltam kepben mikor van peteeresem nem is erdekelt!

Most miota vezetem a gorbem figyeltem ra, hogy akkor mikor van egyutt legyunk ez az a honap amikor nem erdekelt!

Lehet most lesz baba😊😊😊

Drukkolok neked es irj hogy alakul a ciklusod!

2015. jan. 14. 17:08
 17/18 anonim ***** válasza:
Köszi a drukkot :) Most meg mindig faj olyan ovus fajdalomszerüen ott alul. Elvileg eddig minden honapban megereztem a peteerest, majd most meglatjuk. Mensi alatt en meg sosem ereztem ilyet. Es ilyen rövid se volt a mensim. Az elözö honapban szedtem sargatest hormont, lehet, hogy megerösitette annyira a mehfalat, hogy most epp idealis volt. Majd meglatjuk. Most hatradölök, es varok :) Meg azert gyartjuk tovabb ketnaponta, biztos, ami biztos alapon. Ha esetleg sikerülne, ugyis kiderül uh-n, hogy kb mikor foganhatott.
2015. jan. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem egy kisfiam van, ö közepidöben fogant, es eddig mindigközepidöben ereztem az ovus fajdalmakat is. :)
2015. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!