Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet megint terhes vagyok? 3...

Lehet megint terhes vagyok? 3 hete vetéltem

Figyelt kérdés
jan 3.-án vetéltem el .. le is kaparták a méhnyálkahártyámat azt mondta az orvos hogy ha elmúlik a vérzés lehet probálkozzni.. elvileg 2.-án kéne megjönnie itt vagyok a 19.-ik napon és nagyon magas a hőm 36,8 ( az előző terhességemnél is ennyi volt ).. lehet megint terhes ?. félek .:s
2015. jan. 22. 08:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ahogyan te is csak azt fogod fújni hogy nincs igazam, túl nyers vagyok, mert örüljünk hogy terhes, támogassuk benne, és csak azokat a kivételes szép történeket mutassuk neki ahol egészséges baba született az előző magzat elvesztése utáni hetekben történő együttlétből is, és amennyiben mégsem így lesz biztosítsuk hogy az hogy egy-két héttel az előző vetélése után fogant az nem játszott közre a szomorúbb végkimenetelbe.

Nem tagadom hogy nem lehet egészséges gyermeke, remélem az lesz amennyiben terhes mert mindenki megérdemli azt az esélyt az élettől hogy anyává váljon, csak remélem hogy picit rávilágíthattam arra hogy mennyire vigyáznia kell, mert nem csak a szép jó és szerencsés történetek léteznek.

2015. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Akor most elárulk neked egy nagy titkot..sogornöm 4'5hónaposan elvetélt megkelet szülnie ..mensi már nem jött meg mert UJRA terhes lett..és most van neki egy 18 éves egézséges lánya mellete meg 2 fia
2015. jan. 24. 01:09
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem is többen vannak a környezetemben,akik vetélés utàn teherbe estek ès happy end lett. Mi sem vàrtunk, igaz nem volt kaparàsom, de nagyon örülnèk ha nem jönne meg. Én ugy tudom,hogy a modern orvostudomàny àllítása szerint, igyis ugyis csak akkor fog ismételten teherbe esni az anyuka,ha a szervezet kèszen àll rá, mèg az is lehet,hogy a peteérés is elmaradt,hogy igy vèdje meg magàt a szervezet egy újboli teherbeeséstől. Nagyon ügyesen vagyunk összereakva.

Az ha vetélés utàn ismét vetélés lèp fel,nincs semmi garancia,hogy ha 3 hónapot vàrtak volna,akkor nem következett volna be,ezek csak feltételezèsek.

2015. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Tudjátok nem meggyőzni akartam itt senkit hogy biztos bajuk lesz, csak őszinte megdöbbenésemet fejeztem ki mert számomra ez felelőtlenség és zárójelesen szólni akartam hogy nem csak szép és jó végkimenetele van a dolognak.

Tudom hogy ha itt valaki nem ért egyet azt lepontozzák, lehurrogják, de ugyanúgy ahogy lehet jó vége is, ugyanúgy látnia kell az embernek a kockázatokat is mert tény hogy lehet emiatt baj.

A felháborodásomat csupán az adja hogy hetekről beszélünk, nem fél évet vagy tudja mennyit kell várni. Bizonyos esetekben három hónapot mond az orvos de gondolom okkal mondja azt az időt. És ha valaki addig nem tud nyugton maradni az az én szememben felelőtlen.

És nem bántásból, de kérdező gondolom nyugodtabb lennél, és kevésbé félnél ha egy picit több idő telt volna el a vetélésed óta nem?

2015. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Neked pedig azt kéne látnod végre, hogy teljesen feleslegesen lököd itt ugyan azt a szöveget!

És hogy megértsd végre, a 3 hónap nagyon nagy ráhagyás a valódi időre és mi bizonyítaná jobban, mint az, hogy itt többen is azt írjuk az első vérzést sem vártuk meg és babát várunk.

Fogd fel végre, hogy nagyon rossz emberekkel vitatkozol, anyákkal, leendő anyákkal, akik akkor is védik az igazukat, ha 120szor leírod ugyan azt!

De most, hogy sokadjára leírtad a felelőtlen szót tedd már meg kérlek, hogy keresel magadnak egy másik kérdést (vagy indíts magadnak egyet arról, hogy itt mindenki mennyire felelőtlen) és nem próbálod meg totálisan kiidegelni az eddig sem túl nyugodt kérdezőt.


Kérdező: Ha sikerült, ha tényleg terhes vagy azt majd írd meg kérlek, mert engem speciel érdekel és szurkolok, hogy ne legyen gond!!!

2015. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Ma reggelre lett egy pozitiv tesztem :))))) December 31.kèn vetèltem el,ma meg pozitivat teszteltem :))))
2015. jan. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok, gratulálok! Sok boldogságot a babához :)
2015. jan. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
szia nekem ma jött meg 3 hete vetéltem és nem tudom hogy ez normális e hogy ilyen hamar jött meg az első menstruációm mert minden hol azt olvastam hogy 6-7 hét múlva jön meg
2015. jan. 26. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!