Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Tudom, sokadik ilyen kérdés, de a barátommal január 10-12 körül lefeküdtünk, óvszerrel védekeztünk, és védekezünk is mindig. A menzeszem nagyon rendszertelen, hol 21 napra jön meg hol pontosan, de volt már 45 nap is. Nos most 3 napja késik, de a melleim nagyon fájnak már. Ha nem lenne barátom nem aggódnék ennyi nap után de így hogy van, így igen. Ma csináltam egy terhességi tesztet, negatív lett, egyértelműen, bár délután háromkor csináltam. X-epil teszt volt.

Van okom idegeskedni? Ugye nem vagyok terhes?

A terhességi tesztet meg fogom majd ismételni még egyszer.


2015. jan. 22. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a ciklusom, nem kell aggodnod, csak akkor, ha 2het mulva is faj a melled a verzes meg sehol. Lehet, hogy most is csak egy hosszabb periodus kezdodott es a melfajdalom jelzi hagy kb 1 heten belul megjon.
2015. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom,hogy nem vagy terhes.de még csak 10-12nap telt el az aktus után úgyh lehet h csak pár nap úlva mutatná ki.de ha védekeztetek akkor minek parázol?
2015. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom mindenki nyugtat, barátom is, de még anyukám is azt mondja hogy bolond vagyok miért parázok, pedig ő nagyon aggódós :D Még csak el sem élvezett bennem a barátom, tehát tényleg nem sok esélyt látok a dologra én sem, de addig nem nyugszok, amíg meg nem jön.

Egyszerűen ilyen vagyok:)

Köszönöm a válaszokat!

2015. jan. 22. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!