Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pajzsmirigy-alulműködésnek...

Ez pajzsmirigy-alulműködésnek számít? Érdemes lenne elmenni ezzel endokrinológushoz szerintetek?

Figyelt kérdés
Voltam vérvételen (20. ciklusnap). a TSH szintem 4,19. A nőgyógyász azt mondta, hogy ez még a határon van, de én egy csomó helyen azt olvastam, hogy már 2,5-es érték fölött is gond lehet a teherbeesésnél, de minimum kellett mellé gyógyszert szedni, hogy megmaradjon a baba. Szerintetek érdemes lehet elmenni ilyen értékkel endokrinológushoz? Ez már alulműködésnek számít?

#teherbeesés #hormonértékek
2015. jan. 26. 12:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ok, akkor kedden írok! :)
2015. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Hajú Kék válasza:

Emberek! Mi a túró van, hogy minden második nőtől ezt hallom?!?!? Eddig azt sem tudtuk, hogy eszik vagy isszák az "endokrinológust"!

Én fogyási okokból több éve elkezdtem símogatni a talpamon a pajzsmirigy-ívet, aztán azt kezdtem érezni tőle, hogy az élőfába is bele tudnék kötni! (Ez meg a túlmőködésre jellemző.)

Na, inkább abbahagytam a talpmasszázst, minthogy olyan undok sárkány legyek! (Nem is gondoltam, hogy ilyen hatásos!)

Az biztos, hogy adagolni nem lehet, mint a tablettát.

2015. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!