Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntekre v szombatra nem...

Péntekre v szombatra nem várom. Szerintetek mikor csinálhatok leghamarabb tesztet? Nagyon izgulok!

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 14:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Drukkolok! Majd írd meg az eredményt!
2010. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia.én is péntekre nem várom,de a teszteléssel várok vasárnapig,ha nem jön meg.szerintem te is várd meg a nemvárt napját a teszteléssel,akkor biztosabb eredményt kapsz mint elötte.majd ird meg aztán hogy mi lett!nagyon drukkolok.
2010. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
en csutortokre nemvarom.az lesz a 16.dpo. de en mar regnap ota tesztelek. a tegnapi teszt 10-es volt de nem elso pisibol csinaltam es idon belul lett szep csikos. ma reggeli elsobol a 25-os is nagyon szepen pozi lett. :)
2010. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

14,58 vagyok, ha ilyeneket olvasok, kedvem támad hamarabb tesztelni, mint az előre kitervelt hétfő...

Drukkolok mindenkinek és magamnak is :)

Majd én is írok, hogy mi lett.

Nekem egyébként 28 v 29 volt ovum (ovuteszt+tojásfehérje+hő).

2010. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia, 14,58 és 22,07 vagyok! Nekem ma lett 2 pozitív tesztem!!! :D

És neked?

2010. febr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Utolsó!

Első vagyok és nagyon gratulálok!!!!! Boldog babavárást!

2010. febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!