Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmagyaráznátok ezt, hogy miért?

Elmagyaráznátok ezt, hogy miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Szóval..a férjemmel hónapok óta próbálkozunk a babával eddig sajnos sikertelenül:( Próbálom figyelni a peteérést 2-3 naponta vagyunk együtt, nálam minden rendben és nem tudunk arról sem, hogy a férjemmel probléma lenne (Isten ments) de persze ha eltelik egy év akkor megyünk sperma vizsgàlatra. Van egy baràtnőm akinek 2 gyereke van..elmondása szerint mindig is védekeztek aztán egyetlen egyszer nem és hopp terhes lett az elsővel..megszülte..aztán utána is védekeztek csak egy alkalommal nem és teherbe esett a 2.-al. Ez meg hogy lehet? Életében 2-szer nem védekezett és 2 gyereke van.. én meg mint egy őrült minden hónapban bezsongva várom, hogy ne jöjjön meg aztán pedig csalódok egy hatalmasat. Ez mitől függ? Pont kifogta mind a 2szer a peteérést és sikeresen teherbe is esett..vagy lehet h nálunk van valami gond? Olyan igazságtalan ez:(

2015. jan. 31. 19:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen tudom csak így beszéltük meg, hogy megvárjuk azt a bizonyos 1 évet :D De végülis mi baja lehet huszonévesen? Vagy?.. nagyon félünk ettől amúgy..
2015. jan. 31. 21:09
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Tök érdekes egyébként, mert nálunk az első bébi 8 hónap alatt jött össze, a második pedig olyan egy alkalmas volt, mint a barátnődnél. Nyugi és nyugi, de mióta is próbálkoztok? Azért 1 év nem olyan sok idő:) De én most nagyon drukkolok nektek, jó?:)

2015. febr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szia:) féléve próbálkozunk :) nagyon köszönöm!:)
2015. febr. 1. 16:32
 14/15 anonim ***** válasza:

Én ebben a "ágörcsölés" dologban nem hiszek...

Első gyerekem nekem is olyan könnyen jött, hogy észre sem vettem, h terhes vagyok... Aztán mikor 1,5 éves lett, gondoltuk, jöhet a tesó. Elvetéltem, műteni is kellett, mert nem távozott önszántából. Fél évre rá újabb pozi teszt, 5. héten elment. Hát, nem tudom, mi számít rágörcsölésnek, de akkor mi már nagyon akartuk, minden hónapban mindent megtettünk érte, és rettenetesen csalódottak voltunk, amiért ez velünk történik meg. Közben kiderült, hogy IR-em van. Elkezdtem a diétát, de úgy sem lett pozi teszt. 3 hónapig diétáztam, és sikerült! És pontosan ugyanannyira voltam "rágörcsölve", mint a korábbi 1,5 évben... Szóval én ebben nem hiszek. Oka van, ha nem jön össze, és oka van, ha elmegy... Persze, ettől még érdemes kivárni az 1 évet, vagy nem is tudom, ezt mindenki el tudja maga dönteni. De hogy az akarás legyen az akadály... ezt erősen kétlem.

2015. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled én is így gondolom. Ha egy nő nagyon szeretne terhes lenni akkor képtelen szerintem nem arra gondolni.. Főleg ha már hónapok esetleg évek óta sikertelen a dolog akkor meg aztán főleg. Bár lehet, hogy van valami alapja több orvos ia mondta már, hogy ez a "rágörxsölés" és az állandó ezen agyalás tényleg nem tesz jót de én sem hiszem egyáltalán, hogy ez lenne a kulcsa. Próbálok én is nem gondolni annyit rá de elég annyi, hogy meglátok az utcán, tvben egy babát vagy egy terhes nőt és azonnal erre gondolok :(
2015. febr. 3. 05:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!