Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozi teszt után mikor érdemes...

Pozi teszt után mikor érdemes orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Hat hetes vagyok,de még nem tudtam elmenni az orvosomhoz, mert műtötték. Nem várok rá tovább, elmegyek máshoz. Ugye nem késtem el nagyon?
2015. febr. 3. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Gratula. Én hat hét három naposan voltam először. Van aki később megy.
2015. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) akkor megnyugszom :)
2015. febr. 3. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:
:-)
2015. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6+6on voltam, holnap megyek megint 8+6on :-)
2015. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem december 18-én volt meg utoljára, és február 9-re kaptam időpontot.(mondjuk nekem hosszabbak a ciklusaim.)
2015. febr. 4. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7 hét 3 napos terhességgel mentem orvoshoz. Ha görcsölök vagy vérzek, akkor biztos nem várok annyit, de mivel nem voltak tünetek, bőven jó volt így. :)
2015. febr. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmi panasz, akkor bőven időben vagy! :)

Én 7 hetesen voltam, és akkor már volt szívhang is! :)

5. hét körül elvileg csak petezsákot lehet látni.

Úgyhogy ha a 7. vagy 8. héten mész, az teljesen jó! :)

Gratulálok! :)

2015. febr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm a sok választ. Lekopogom,Nincs panaszom, nem vérzek, nagyon nagyon ritkan érzek pici hasfájást, de gyorsan el is múlik. Jövőhétre kaptam időpontot, már alig várom. Eddig még nem is mertem őszintén örülni, majd ha a doki azt mondja minden ok, majd akkor 😇
2015. febr. 4. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!