Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovuláció mindig a ciklus...

Az ovuláció mindig a ciklus közepén van? Kérhetek egy kis segítséget?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk,és nem értem hogy jól számolom e az ovulációm decemberben 22-én volt meg rá 14 napra kimutatta a teszt az ovulációm de nem 14 napra jött meg hanem január 22 újra,most nem értem februárba hogy számoljak?Minden hónapba megjön,de azt számoltam soha nem 28 napos egy két nap késés van inkább 30,31 naposak a ciklusaim!
2015. febr. 4. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy tudom a többségnek igen, vannak is ovu kalkulátorok, de attól még lehetsz kivétel,a legbiztosabb az ovu teszt
2015. febr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor hosszabb, illetve változó a luteális fázisod...ami az ovuláció után eltelt napok száma a köv. mensiig.

Igazából nálam sem egyforma, 2 ovu tesztes hónapom van.... az egyiknél 12, a másiknál 14 nap volt utána...kíváncsi vagyok most mennyi lesz :D

szerintem számolni elég bizonytalan, a teszt a legjobb! főleg az ilyen bizonytalanságok miatt

2015. febr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Homerozest nem probaltad?


Nekem az valt be

2015. febr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,sajnos hőmérőzni nem tudok mert össze vissza járok dolgozni és úgy hallottam azt egy időben kell mérni,maradok a tesztnél úgy látom az lesz a jó.
2015. febr. 4. 09:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is a hőmérőzést ajánlanám, nekem nagyon bevált. (Változó hosszúságú ciklusok, késői ovuláció.)

Mellé még csinálhatod az ovu tesztet is.

2015. febr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!