Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esküvő után kisbaba?

Esküvő után kisbaba?

Figyelt kérdés
Akik esküvő előtt tudták, hogy utána szeretnének kisbabát azok mikor voltak először együtt védekezés nélkül?

2015. febr. 4. 13:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

2010 nyarán házasodtunk, és 2012 tavaszán döntöttük el, hogy most jöhet a baba, minden adott hozzá.

Első hónapban összejött.

2015. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapja házasodtunk, most fogunk nekiállni a dolognak :)
2015. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 3 évvel utána. Az esküvő után kaptam egy jó állásajánlatot és be akartam dolgozni magamat, mielőtt elmegyek szülni. Így ott két év munkaviszony után jöttem el, néhány héttel szülés előtt.
2015. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A nászúton :)

De még két évet kellett várni rá.

2015. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Esküvő előtt kb. egy hónappal... a fene se gondolta, hogy egyből összejön. Esküvőn már hat hetes voltam, nem értettem, miért nem kívánom az alkoholt... Két napra rá csináltam a tesztet, ami pozi lett. :)
2015. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Már az esküvő előtti napokban sem védekeztünk, elvileg pont a nagy napon volt peteérésem. 2013 július elején volt az esküvőnk, tavaly március végén pedig megszületett a kisfiunk 😍. Nászútra már hárman mentünk.
2015. febr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly májusi esküvő után augusztusban kezdtünk el nem-védekezni, egyelőre ketten vagyunk...
2015. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Legelőször a nászúton nem védekeztünk, végül hárman jöttünk haza... :D

(császár közben többször rákérdezett a fog. dokim mellett lévő orvos, hogy biztosan természetes úton fogant a kicsi, nem értettem, hogy miért, aztán mondta a dokim, hogy mikor felnyitottak, akkor látták, hogy bal oldalt se petevezetőm, se petefészkem...)

Szóval nagyon jönni akart a kicsikénk :)

2015. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 arika88 ***** válasza:
100%
2009 augusztusban esküdtünk,szeptemberben voltunk nászúton,ott megbeszéltük,hogy jöhet a baba.Októberben még megjött,novemberben pedig pozit teszteltem.2010 augusztusában született meg a kisfiunk,az első házassági évfordulót már hármasban ünnepeltük.
2015. febr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mi tavaly júliusban házasodtunk össze, 7 év együttlét után - azt mondtuk, az esküvő után szabad a pálya a babának - aki azonnal be is költözött :)

Most vagyok 30 hetes kismama, áprilisra várjuk a kisfiunkat :)

2015. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!