Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha frontint szedek és a...

Ha frontint szedek és a terhesség tervezése előtt 1 hónappal abbahagyom, az szerintetek elég?

Figyelt kérdés

Elég 1 hónap hogy kitisztuljon a szervezetem vagy szerintetek többet kellene várnunk?

Köszönöm a válaszokat :)


2015. febr. 5. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is azt szedtem, 3 hónap minimum kellett!
2015. febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A frontin eleve nem olyan, hogy ma beveszed az utolsót, és ennyi volt. Mindenképp beszélj az orvosoddal, mert a leggyengébb is elég durva.

Nálunk a párom szedi, de azt mondta, hogy amíg le nem teszi, eszünkbe se jusson gyereket vállalni, mert legalább akkora a kockázata, mint ha drogozna.

2015. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, igen, a leszokás az 0-t jelent, onnan kell számolni, amikortól már 2-3 naponta vagy ha pánik van, akkor csak 1 szemet se veszel be! Nekem az orvos mondta, hogy onnantól 3 hónap legalább kell. Azóta más a 2. babámat várom, az elsőnél azt hiszem az 5. hónapban lettem terhes a gyógyszer elhagyásától számítva.
2015. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Azt hittem elég 1 hónap is ,mert sokszor olvastam hogy vannak akik terhesen is szedik. De akkor ezek szerint 3 hónap a minimum.
2015. febr. 5. 16:11
 5/5 anonim válasza:
És ha csak napi egy szemet szed valaki, akkor is 3 hónapot kell várni?
2015. márc. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!