Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na most lehet? Gumi nélkul...

Na most lehet? Gumi nélkul csináltuk. Bövebben lennt

Figyelt kérdés
szombaton csináltuk legelöször gumi nélkül...nem ment el bennem de valami meleget éreztem.de 100% h nem ment el!mikor ezt éreztem rögtön huzot fel egy gumit.csüt.van a 28.nap akkor kéne megjönni.fájnak kicsit a cickok mint szoktak meg görcsölget a hasam.szerintetek lehet baj?
2010. febr. 10. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármi lehet.:)De ha csak szombaton voltatok együtt akkor nem lehetnek még tüneteid.
2010. febr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de hát nem ment el mennnem.ettol nem lehet terhes:S

ugye?:S:S

2010. febr. 10. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogynem lehetsz ennyitől terhes. EElőváladéktól is lehet teherbe esni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. Mi óvszereztünk a pasimmal, mert nem szedhetek sajnos tabit.

Tavaly februárban egy welnesshétvége alkalmával kifogytunk a municióból és egymásnak estünk a medence parton.

Ilyenkor jön az épphogy csak betette, és nem ment belém. Ami egyébként igy igaz, ugyhogy én nem idegeltem magam ezen (ugyan mennyi az esély előváladéktól?!) és láss csodát.. nem jött meg. Ja menstruáció utáni 2. nap volt ráadásul. :)

5 hetesen jöttem rá hogy terhes vagyok, először azt hittem ez valami rossz vicc.


Innentől a sztori hosszu, de mocskos, lényeg a lényeg van egy kislányom aki egy éves lesz novemberben, apa nélkül.


Ugyhogy lehet, ez nem 'urban legend', nem mondom hogy bánom hogy igy alakult, de tény... védekezni KELL . Mert a megszakitás orosz rulett.


27/L

2010. febr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok.Az elöváladéktol is lehetsz terhes.Mondjuk hogy kicsit megnyugtassalak mi a párommal 1,5évig a megszakitásos módszerrel védekeztünk és soha nem lett belöle baj.Amikor akartuk akkor jött a lányom.
2010. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!