Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki aki 22. -e...

Van itt valaki aki 22. -e körülre nem várja?

Figyelt kérdés
Nekünk második baba lenne, már van egy 17 hónapos kisfiúnk. 7 hónapja próbálkozunk a kis tesóval. Ebben a hónapban Clostyt is kellett szednem.Napi egy szemet, 5 napon át. 35-42 napos ciklusaim voltak. Kb. 28. nap körül szokott pozi lenni az ovu teszt. Orvosom szerint az nem jó, ezért kaptam a clostyt. Ebben a hónapban a 18. napon volt pozi az ovu teszt. Enyhén világosabb volt a 2. csík a kontroll csíknál, de bízom benne, hogy csak pozinak számít, illetve, hogy éjszaka erősödött az lh szint, csak nem mértem. Másnapra negatív lett. volt nyák is és magasabb hő is. Reggel nem tudom mérni a hőmet, de pl. most nyelv alatt digitálissal 37,2. Bár tudom, hogy menstruációig fent is marad mindenkinek. 5. dpo-n vagyok ma, hányinger is van, enyhe feszülés a méhemben, de ez még nem jelent semmit, túl korai a dolog. 2 hónappal ezelőtt is hasonlót éreztem, aztán megjött. Szedek még femibiont is, 400 mg e vitamint, meg méhpempőt, ha eszembe jut..... A méhpempő gyakran elmarad.
2015. febr. 10. 18:30
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Szia!Én 23-ra nem várom,és 3-dik baba lenne!Már fél éve próbálkozunk,ebben a hónapban elkezdtem szedni a terhesvitamint úgyhogy bízom benne hogy sikerült:)Én nem mérem a hőmet és nem ovu tesztezek:)Szorítok hogy nektek is sikerüljön!:)
2015. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Szorítok én is neked! Majd írd meg, ha történik valami változás. Főleg a nem várt napja körül írj mindenképp! :)
2015. febr. 10. 21:22
 3/35 anonim ***** válasza:
Ok,de te is írj ha észlelsz majd valamit magadon,kíváncsi vagyok:)
2015. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
ha első negatív naphoz nézem, akkor 19-én kell megjönnie. a 22-ét azért írtam, mert az vasárnapi nap és mindig vasárnap szokott megjönni. Hát majd kiderül.
2015. febr. 10. 21:23
 5/35 A kérdező kommentje:
Ok, írok mindenképp.
2015. febr. 10. 21:24
 6/35 anonim ***** válasza:

Én 19.-re nem várom :)

1 babuci lenne, 7 hónapja várjuk :)

2015. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
20-21,-én nem várom. Második baba lenne. :-)
2015. febr. 11. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

21-re nem vàrom, péntek-szombat volt ovu, együtt is voltunk. Tünet egyenlõre semmi.

Drukk mindenkinek! ;)

2015. febr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
és van valakinek valami tünete, sejtése? Tudom még korai, hogy tünet legyen, de kíváncsi vagyok.
2015. febr. 11. 20:48
 10/35 anonim ***** válasza:

Nekem az a furi most hogy nem fáj a mellem.

Csak a hasam szurkal néha

2015. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!