Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki aki 22. -e...

Van itt valaki aki 22. -e körülre nem várja?

Figyelt kérdés
Nekünk második baba lenne, már van egy 17 hónapos kisfiúnk. 7 hónapja próbálkozunk a kis tesóval. Ebben a hónapban Clostyt is kellett szednem.Napi egy szemet, 5 napon át. 35-42 napos ciklusaim voltak. Kb. 28. nap körül szokott pozi lenni az ovu teszt. Orvosom szerint az nem jó, ezért kaptam a clostyt. Ebben a hónapban a 18. napon volt pozi az ovu teszt. Enyhén világosabb volt a 2. csík a kontroll csíknál, de bízom benne, hogy csak pozinak számít, illetve, hogy éjszaka erősödött az lh szint, csak nem mértem. Másnapra negatív lett. volt nyák is és magasabb hő is. Reggel nem tudom mérni a hőmet, de pl. most nyelv alatt digitálissal 37,2. Bár tudom, hogy menstruációig fent is marad mindenkinek. 5. dpo-n vagyok ma, hányinger is van, enyhe feszülés a méhemben, de ez még nem jelent semmit, túl korai a dolog. 2 hónappal ezelőtt is hasonlót éreztem, aztán megjött. Szedek még femibiont is, 400 mg e vitamint, meg méhpempőt, ha eszembe jut..... A méhpempő gyakran elmarad.
2015. febr. 10. 18:30
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Ma szúrkàlt a méhem. Ennyi, cickó fàjàs sincs.

8-as vagyok

2015. febr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Nekem hányinger, petefészek körül néha szurkálás, néha fáj a hüvelyem. Jött fel savam is ma. Hirtelen mozdulatnál érzek olyan fájdalmas feszülést, húzódást a hasamban, mint mikor először terhes voltam, de az a szalagok nyúlásától volt és az most még nem lehetséges ilyen korán. Mindig 37 felett van, tegnap késő este 36,3- ra lement, aztán ismét felment. Épp most: 37,1
2015. febr. 13. 13:26
 13/35 A kérdező kommentje:
Nektek mennyi a hőtök, mondjuk épp most mikor olvassátok ezt?
2015. febr. 13. 13:27
 14/35 A kérdező kommentje:
Az előbb a hőmről írtam, csak azt elfelejtettem oda írni.
2015. febr. 13. 13:28
 15/35 anonim ***** válasza:
1-es vagyok,én 23-ra nem várom és nincs semmilyen tünetem se,szerintem még neked is korai vagy nem?Én nem mérem a hőmet meg semmi de kb. 1 hét és úgyis kiderül hogy lesz e bébi vagy sem:)
2015. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Sziasztok en vasarnap megkezdem a tesztelest. :-) igaz csak a 9.dpo de nem baj, van eleg tesztem. Első babámat 10-en mutatta először a teszt.
2015. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Tudom korai, de nem bírom ki, hogy ne figyelgessem magam..... :) Egyébként nem hinném, hogy első clostys hónapban sikerrel járnék.
2015. febr. 13. 18:36
 18/35 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező és te mikor fogsz leghamarébb tesztet csinálni?Én szerintem csak kb. menzi előtt 5 nappal (jövő hét szerda),de már nagyon türelmetlen vagyok :S
2015. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
6-os! és mikor készülsz tesztelni?Ti is olyan türelmetlenek vagytok mint én?Nekem még kb. 1 hét mire kiderül:)
2015. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Én szerintem csak 23-án reggel. Azon a szakaszon már túl vagyok, hogy előtte neki álljak tesztelgetni.
2015. febr. 13. 20:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!