Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki aki 22. -e...

Van itt valaki aki 22. -e körülre nem várja?

Figyelt kérdés
Nekünk második baba lenne, már van egy 17 hónapos kisfiúnk. 7 hónapja próbálkozunk a kis tesóval. Ebben a hónapban Clostyt is kellett szednem.Napi egy szemet, 5 napon át. 35-42 napos ciklusaim voltak. Kb. 28. nap körül szokott pozi lenni az ovu teszt. Orvosom szerint az nem jó, ezért kaptam a clostyt. Ebben a hónapban a 18. napon volt pozi az ovu teszt. Enyhén világosabb volt a 2. csík a kontroll csíknál, de bízom benne, hogy csak pozinak számít, illetve, hogy éjszaka erősödött az lh szint, csak nem mértem. Másnapra negatív lett. volt nyák is és magasabb hő is. Reggel nem tudom mérni a hőmet, de pl. most nyelv alatt digitálissal 37,2. Bár tudom, hogy menstruációig fent is marad mindenkinek. 5. dpo-n vagyok ma, hányinger is van, enyhe feszülés a méhemben, de ez még nem jelent semmit, túl korai a dolog. 2 hónappal ezelőtt is hasonlót éreztem, aztán megjött. Szedek még femibiont is, 400 mg e vitamint, meg méhpempőt, ha eszembe jut..... A méhpempő gyakran elmarad.
2015. febr. 10. 18:30
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

16-os vagyok.

Ma reggel már teszteltem egy negativat, igy a 8.dpon.Persze,nem birtam ki holnapig.

Viszont a görbém klasszikus trifázisos, bár erről is olvastam, hogy nem mindegyik trifázisos terhes.

Holnap ismét tesztelek. :-)

2015. febr. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, hogy trifázisos?
2015. febr. 14. 17:28
 23/35 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ma reggel kb 5 percig rettenetesen szurkált az egész méhem.

Remélem nem azért, mert felfàztam, mindig rendesen felöltözök, màs felfàzasra utaló jelem nincs. Most vagyok a 8. dpo-on. Cici fàjdalom tovàbbra sincs.

Veletek mi újsàg?

8-as

2015. febr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Én 1-es vagyok!23-ra nem várom,de tegnap este meg ma reggel szurkálódott baloldalt a méhem,remélem jót jelent:)Nemtudom hányadik dpon vagyok de utolsó aktus után 8 nappal:)
2015. febr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Nekem pár napig szurkált hol a méhem, hol a petefészkem. Ma csak egyszer éreztem a méhemben egy éles fájdalmat. Hőm még 37 felett van mindig. Ma volt a 10.dpo- m. Meg a derekam tegnap 2-szer nagyon élesen fájt. Nem tudom van e bármi köze a dologhoz.
2015. febr. 15. 23:13
 26/35 anonim ***** válasza:

Ma reggel lett egy halvány ++++ terhességi tesztem! :-)

Boldog vagyok! :)

Ma a 10. DPO

2015. febr. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Utolsó!Gratulálok:)10-es érzékenységűvel teszteltél?
2015. febr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :)
2015. febr. 16. 10:11
 29/35 A kérdező kommentje:
Nekem ma már van enyhe megjön érzésem. Szerintem ebből menstruáció lesz........
2015. febr. 16. 10:12
 30/35 anonim ***** válasza:
1-es vagyok?Kérdező mi van veled,nem teszteltél?Én ma teszteltem egy halvány pozit nem reggeli pisiből,de mellette mindjárt megjön érzésem van,más tünetem nincs.
2015. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!