Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináljak-e vajon ebbe az...

Csináljak-e vajon ebbe az esetben terhes tesztet?

Figyelt kérdés
Ciklusom 16-dik napján vagyok.Csináltam egy full pozitív ovu tesztet nem reggeli első vizeletből.Kb.3-4.vizelet és sok folyadék után.Mensim óta fura szurkálást érzek hol a méhemben,hol a petefészkemben és olyan diszkonfort érzetem van lent.Lehetséges,hogy mensi előtt 1 nappal teherbe estem és attól megjött még a mensim?
2015. febr. 11. 10:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ovud van.
2015. febr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Általában 19 napon szokott lenni ovum.Ami furcsa,hogy nincs tojásfehérje nyákom sőt inkább nagyon vizes.

Viszont ami még fura nekem,hogy úgy lett pozi az ovu teszt,hogy előtte ittam,ettem és nem az első vizelet.Na de még egy kicsit várok...

2015. febr. 11. 10:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Ciklus félidejében vagy, pozitív lett az ovu teszted, fájdalmad is van, szerintem egyértelműen ovuláció.
2015. febr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen én is egyébként ovura gyanakodok,de fura ez a pozi teszt nem első vizeletből....Köszönöm s válaszokat :)!
2015. febr. 11. 10:14
 5/12 anonim ***** válasza:

Az ovu tesztet NEM első vizeletből kell csinálni!

Az utolsó betegtájékoztatón azt olvastam, reggel 10 órától lehet....

itt a gyk-n amiket olvastaM:

délutáni vizeletből, előtte 2 órával ne igyunk, és ne pisiljünk....


A teherbe esésről. Mi is voltunk többször mensi előtt egy nappal együtt, de még nem jött össze a baba így (sem) :(

én azt a választ kaptam ITT, hogy túl vékony a nyálkahártya a méhben, így nincs hova megtapadnia.


De ne legyen igazam! ;)

2015. febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Gyakorlott ovu tesztelős vagyok tudom,hogy nem szabad reggel csinálni.Csak volt egy fura érzésem...
2015. febr. 11. 11:24
 7/12 anonim ***** válasza:

oké, értem :)

nekem is szoktak fura érzéseim lenni :)

2015. febr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Érdekes mert peteérést ciklusom 5-dik napján éreztem...Azért gondoltam,hogy netalántán hamarabb volt a pé-m mert annó az első babával is mensi előtt estem teherbe 2 nappal.Furcsa volt még,hogy ovu előtt nem szokott szurkálni a méhem és a petefészkem....
2015. febr. 11. 12:24
 9/12 anonim ***** válasza:
És akkor csinálsz hcg tesztet? gondolom vesztenivalód nincs, legfeljebb negatív (vagy pozitív :) ) lesz
2015. febr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen csináltam tegnap.Lehet rajta látni egy hajszálvékony második csíkot.Viszont nem akarom beleélni magam :).

Reggel viszont megint csinálta ovu tesztet kíváncsiságból.Ugyan úgy nem első vizeletből sok ivással mint tegnap és ilyen lett:


[link]


Ami fura nincs egyáltalán semmilyen folyásom...

2015. febr. 12. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!