Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért halványodik a terhességi...

Miért halványodik a terhességi tesztem?

Figyelt kérdés
1 hete még egyértelmű pozitív este, ma reggel alig láthatò 2.csík ugyanazzal a teszttel . Miért?:( Elfogok vetélni? Szurkál a hasamalja is és a derekam, hátam is fáj :(

2015. febr. 17. 17:10
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
én nyomtam ( bár igaz így is rossz lett a vége ) :( az utrot a magne b6-ot rutascorbint...stb
2015. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
érdekes, hogy a doki nem írta ki pedig ki szokták főleg pozi tesztnél
2015. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt irom, decemberben ugyanezt ateltem :( jobb, ha mensivel ürül ki a dolog, mert akkor a következö honap egy uj esely megint! Drukkolok nagyon! Es ne legyel szomoru. Szeressetek egymast, es jönni fog a babo!
2015. febr. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Ma már erősen vérzek:( Azért kíváncsi leszek, hogy a vérvétel eredménye mi lesz, mert ha negatív akkor a tesztek szórakoztak velem :( Bár nem hiszem.. :( Fáj a szívem nagyon :'( De remélem hamarosan sikerül és velem is marad :'(
2015. febr. 22. 15:52
 45/49 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom, nekem is igy volt... halvany tesztek, aztan megjött. Tudom mit erzel. De gondolj arra, hogy 14 nap mulva ujra lehet probalkozni :)
2015. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Igen remélem, hogy hamarosan sikerül és az idei karácsonyt már a kisbabámmal tölthetem :(
2015. febr. 22. 17:51
 47/49 A kérdező kommentje:
Sziasztok a vérvétel és a labor eredményem negatív lett, nem voltam terhes
2015. febr. 23. 16:25
 48/49 anonim ***** válasza:
Sajnalom. Ilyen esetben csak azt nem ertem, hogy akkor megis mitöl vannak a halvany pozi tesztek? Elkezdödött a beagyazodas, de megse volt sikeres?
2015. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt hogy dec2 án pozi volt a tesztem a doki megvastagodott méhnyálkahártyát 15 mm látott és ném felritkulást -ez a beágyazódás jele... dec 7 én vérzés nega teszt orvos ....a béta hcg 2,2....akkor már nagyon véreztem.....a doki is azt mondta az baba volt....lehet kromoszóma hiba vagy nem jó a beágyazódás-ez kémiai terhesség volt....sajnálom 😢
2015. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!