Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélye van annak, hogy...

Mennyi esélye van annak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal óvszer nélkül csináltuk vasárnap este. Nem bennem ment el és nem az utolsó pillanatban vette ki.

Én szedek fogamzásgátlót, de néha-néha kimarad egy-egy tabletta. Most fogyott el egy levél és kimarad tegy. Aznap vasárnap délelőtt vettem be, hogy majd este is beveszek egyet, mert tudtam, hogy valahol elcsúsztam. Előtte szombaton este vettem be egyet. Aztán hétfőn sikerült bevenni reggel és este kettőt. És így maradt ki egy. Azonban hétfő óta folyamatos hányingerrel küzdök. Sok stressz jött most össze, és emiatt is izgulok, hogy ne adj isten mégis terhes vagyok, de úgy érzem néha , ogy mostmár sikeürlt megnyugodnom, a hányingerem azonban még mindig nagyon erős. Ezen a héten kb holnap kéne, hogy megjöjjön és nagyon izgulok. Fájnak ugyan a melleim, de nem görcsölök.


Egyébként mikor együtt voltunk és elment, utána eltalált engem is. A fenekemen a csípőm körül. Meg nem emlékszem mennyire, beleültem a spermafoltba az ágyba, aztán még összebújtunk de akor szerintem ár megtörölközött.

Nagyon félek és izgulok, de kb minden ellenünk játszott, mert gyógyszert szedek, nem bennem ment el és a ciklusom végén voltunk együtt.

Mennyi az esélye, hogy ettől függetlenül mégis terhes vagyok?


18/L



2015. febr. 18. 10:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ha vasárnap voltatok együtt mond már el nekem hogyan lehetnél hétfőre terhes úgy hogy még tüneteid is legyenek?! Bocs de nő létedre a saját szervezeted működèsével sem vagy tisztában, hogy lehet így felelőssegteljesen szexualis eletet elni?! (sehogy mint ahogy a peldad is mutatja). Van interneted, hasznald es nezz utana annak hogyan zajlik a peteeres, menstruacio, stb.
2015. febr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ha a level végén, és nem az első héten maradt ki a szem, főleg akkor, ha a 14. nap után, akkor nagyon kicsi az esély, hogy terhes lehetsz, főleg azok alapján, hogy peteérésed sem nagyon lehet. A sok kis ciszta a petefészken a Pcos egyik nagyon jellemző tünete. 4 évig szedtem Yasminelle-t, miután abbahagytam nekem akkor jött elő a pcos.... 1 évig nem volt menstruációm. A gyógyszerrel meghozott vérzés nem igazi vérzés, ahogy többen is írták már, az nem rendes menstruáció, és csak annyi köze van hozzá, hogy a méhnyálkahártyádról leválik még egy kis rész, ami így még vékonyabb lesz, tehát a fogamzásgátló ilyen esetben nemhogy nem segít, de még árt is. Nálam is ezzel kísérleteztek előbb, mondjuk én Norcolutot kaptam. Ami ténylegesen segített, az az ún. 3-as kezelés: diéta, Merckformin nevű, eredetileg cukorbetegeknek adott gyógyszer és mozgás. Ez utóbbiból sem akármilyen, jó szívvel ajánlom neked az aviva tornát, nagyon nagyon jó eredményei vannak pont az ilyen esetekben. Rendezi a hormonműködést, és heti 2x30 percig kell csak csinálni, és már egy csomó helyen meg lehet tanulni. Ezt viszont csak akkor végezheted, ha nem szedsz mellette semmilyen hormon tartalmú készítményt, mert erős hatása van, nem véletlenül hívják hormontornának is. Nekem most nem akart megönni rendesen, megcsináltam erősen a gyakorlatokat, és 48 órán belül meghozta. Ez persze nem az első eset, de mindig meglepődöm, hogy milyen hatékony:)
2015. febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!