Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik rendszeresen vezetnek...

Akik rendszeresen vezetnek görbét és idő után teherbe is estek nálatok van valami különbség a terhes és nem terhes görbétek között?

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mire gondolhatsz, de nálam max annyi, hogy a nem terhesnél pé előtt egy héttel meg utána voltunk együtt, a terhes görbéimnél meg pé előtt 2 nappal is. + a terhes görbéknél nem esett le a hő 12-14 nap után sem. Más nincs, mindegyik követhető, egyértelmű görbe.
2015. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem sok, sot, azelott olyan gyonyoru trifazisos gorbeket produkaltam, hogy allandoan meg voltam rola gyozodve, hogy na most tuti siker, aztan megsem. Mikor terhes lettem, akkor meg tuti biztos voltam benne, hogy megjon, mert picit esni kezdett a hom. Megis baba van a pocakban :) szoval a gorbe csak ovufigyelesre alkalmas, terhessegre nem feltetlen lehet belole kovetkeztetni. Annyi, hogy alaphore nem fog visszaesni, de mire ezt eszreveszed, mar regen kimutatja a teszt :)
2015. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt.

Általában ovu után 4 tizeddel voltam alaphő felett, majd a DPO 10. napjától lassan ereszkedett, és a mensi napján leesett.


Mikor terhes lettem, akkor klasszikus trifázisos görbém lett. Beágyazódásig alaphő+4, majd utána alaphő+6 tized fok volt a hőm, és a nemvárt napján alaphő+7 tized.


14 hkm

2015. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!