Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség előjeleként mikor...

A terhesség előjeleként mikor jelentkezik a hőemelkedés?

Figyelt kérdés
Aktustól számított 7. napon lehetséges lenne?
2015. febr. 20. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

A hőemelkedés nem terhességi tünet! Sem előjel, sem semmi. Ha hőemelkedésed van, akkor valószínűleg valamilyen vírus lappang a szervezetedben.

És aktus után 7 nappal, ha netán még terhes is vagy, akkor sincs az ég világon semmilyen tünet!

2015. febr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A ciklus második felében magasabb a testho ha lesz terhesség ha nem. A menzi elején vagy közben esik vissza ha nincs terhesség. Szóval ilyenkor ez semmit nem jelent!
2015. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hőemelkedés nem feltétlen utal terhességre. Nekem pár napja 37.3 volt napközben is. (Reggeli is napokig 37 fölött volt) Majd mára lezuhant 36.8-ra és meg is jött.
2015. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2015. febr. 20. 18:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is mértem, nálunk is hasonló volt, 37 körüli ebben az időben, amikor terhes voltam. Ha marad, esetleg feljebb megy, akkor bármi lehet, de sajna, ahogy előttem is írták, akár egy vírus is felemelheti. Nekem az alaphő 36.3 körül volt, onnan a 37.1 azért szembetűnő volt. Néhány nap és hátha a teszt is mutatja:) Sok sikert:)
2015. febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Végülis influenza járvány van, állitólag a fiatal felnőttek 2/3-ánál csak enyhe vagy középszerű tünetekkel jelentkezik mint hőemelkedés, torok fájás és levertség. Nem csak az influenzás akinek 39 fok feletti láza van.


Egyébként nem tudom hanyadik voltam, ezt csak hozzá tettem.

2015. febr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nekem tegnap napközben+késő délután volt 36,8

azóta semmi, szóval nem hiszem hogy összefüggésben lenne :)

köszönöm a válaszokat!

2015. febr. 21. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!