Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek e terhes úgyis ha a...

Lehetek e terhes úgyis ha a párom nem élvez belem, mindíg csak a testemre vagy számba, de utana ujra be hatol. Lehetséges igy teherbe esni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 09:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

azért a visszatevéssel hatványozódnak az esélyek a sima megszakításhoz képest, mert az első ejakuláció után odabent még maradnak spermiumok a húgycsőben és az ondóvezetékben, amik a tovább folytatott aktussal gyönyörűen belédmosódnak az előváladékkal.

személyesen is érintett vagyok, a gyerekem megszakítással fogant, az apja SOHA nem élvezett belém. de mi tudtuk, mit kockáztatunk, és imádjuk a gyerekünket.

korábban nekem is volt dolgom olyan hapsival, aki csak hajtogatta a magáét: "ugyanmár, így nem eshetsz teherbe, semmi esély rá, soha senkit nem ejtettem teherbe így" blablabla, ráadásul már 50 felé közelített, lehetett volna már esze. na hát az ilyet ki kell rúgni az ágyadból, ha nem tér jobb belátásra. az ő hülyeségéért ne te vállalj kockázatot. ha nem akarod lepattintani, szedj fogamzásgátlót.

2015. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Két ember közül egy sem tudja, hogyan lesz a gyerek és még neked kell bizonygatnod, hogy ő egy idióta? Szép család lesztek!
2015. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ez egy akkora tipikus hülye pasi szöveg,hogy nem lehetsz ettől terhes. dehogynem csak őt nem érdekli annyira
2015. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!