Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon korai vetélés után mi...

Nagyon korai vetélés után mi van előbb, új peteérés vagy menstruáció?

Figyelt kérdés
2015. febr. 27. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
peteérés.
2015. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor azt jelenti, hogy nem kell megvárni a következő menzit, lehet próbálkozni?
2015. febr. 27. 12:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Célszerű egyet legalább várni. Csak a terhességi terminus miatt. Meg amíg nem jött meg először mikor csinálsz tesztet? Mindennap? Egyébként lehetni lehet, van rá nem egy példa.
2015. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, hogy várok egyet, de már kb 2 hónapja nem menstruáltam és szeretnénk már újra próbálkozni. Bizonyos körülmények miatt nagyon jó lenne, ha minél hamarabb teherbeesnék, hogy még idén szülessen a gyerek.
2015. febr. 27. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Vetélés utáni 3.menzeszem is még tisztulás volt,ez hamar lenne nagyon de ti tudjátok...
2015. febr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon korai volt, nem is véreztem. Annyi volt, hogy nem jött meg, volt halvany pozi tesztem, ami később elhalványult, majd negatív lett. Mire orvoshoz mentem semmit sem látott. Vérvételen is voltam, az is negatív. Szerintem ilyen esetben nem kell várni.
2015. febr. 27. 13:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell se mennyit várnod ilyen esetben!

Peteeresed kell hogy legyen eloszor,bar nem biztos hogy rogton elso 2ciklusban ez visszaáll.(arra gondolok,hogy nekem szules utan 6hettel megjott,de nem volt meg peteeresem a szoptatas miatt.Ezt csak azert tudom mert volt uh pont elotte)

2015. febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!