Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti tudtok mozogni a baba mellett?

Ti tudtok mozogni a baba mellett?

Figyelt kérdés
Nem zavarnak a plusz kilók? van időtök, hogy szülés előtti alakotokat visszanyerjétek?

2014. márc. 17. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Rólam a kilók csak úgy mentek le, habár több hónapig tartott.(vagy is 8 hónap), de nem kellett fogyoznom vagy sportolnom. A gyerekek mellett rengeteget mozgok.
2014. márc. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak szeretnék...

A múltkor mondtam a páromnak, hogy újra kéne kezdenem a futást, egyrészt az alakom miatt, másrészt a kikapcsolás miatt, hogy nyugodtabb/türelmesebb legyek. Nem is a pici öt hónapos lányommal, sokkal inkább a 4 éves fiammal.

Párom mondta is, hogy hajrá, másnap kezdhetem is. Igenám, de 6 előtt nem ér haza (inkább utána), akkor szokott kb a pici szopizni, aztán vacsizunk mi is, aztán mosogatok, elpakolok, és szinte kezdődik az esti fürdetés, etetés, altatás. Örülök ha 10-kor alszik a nagy fiam, fürdök én is, és kidőlök. Különben sem szeretnék este sötétben futni menni. Nem lakunk rossz környéken, de akkor is paráznék.

Nagyon hiányzik a futás, de a úgy tűnik várnom kell még vele. Pedig én hízok szülés óta. 67 kilóval estem teherbe, 71-el mentem szülni (a terhesség elején lement 5 kg), 60-al jöttem haza a kórházból. Most 5 hónapos a kicsi, és 63,5 kg vagyok.

2014. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt a fiam, amikor először úszni kezdtem. Heti 3-szor reggel 6-re mentem, 7-ig úsztam, fél 8-ra, mikor indult a férjem dolgozni, már otthon is voltam. Utána kezdtem itthon elliptikus tréneren is edzeni heti 2-3-szor! Én rengeteget híztam a terhességem előtt és közben, így kb. másfél év volt, mire edzéssel és diétával, visszanyertem az alakom. Ill. most vékonyabb vagyok jóval, mint amikor terhes lettem!
2014. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen heti 2x járok 1 óra spinningre,addig a férjem vagy az anyukám vigyáz a gyerekekre(4 éves és 14 hós fiúk)Ha ez nem lenne már becsavarodtam volna,ez az össz szorakozásom illetve súlyfelesleg is van rajtam!
2014. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 héten háromszor járok edzeni, két éves a lányom. Amint abbahagyta a szopit, azonnal elkezdtem az edzést, nagyon zavartak a plussz kilók. (Kardio+trx+súlyzózás). Kb 1 évembe telt, hogy teljesen visszanyerjem a régebbi alakomat,örültem is, hogy nyárra végre vehetek újra bikinit :) Erre nemrég pozitívat teszteltem (köszi Pharmatex), szóval keződik minden újra :)) De szerintem az egész elhatározás és segítség (apa, nagyszülők) kérdése.
2014. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!