Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13mm-es petezsák 5mm szikhólya...

13mm-es petezsák 5mm szikhólyag, baba még Sehol. Félek, hogy baj van. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Január 17. én jött meg utoljára, február 13. án halvány pozitívat teszteltem. Első uh vizsgálat Márc.3. a volt, ahol 8mm-es petezsákot látott a szonográfus, és azt írta szikhólyag látható,5hetes terhességet állapított meg, egy hét múlva kontroll. Ma voltunk kontroll uh-n, most 13mm-es petezsák volt és 5mm szikhólyag. Embriót egyik alkalommal sem látott. Szerintetek van okom az aggodalomra? Nagyon félek, hogy valami baj lesz. A szikhólyag mérete túl nagy?
2015. márc. 10. 17:24
 1/9 anonim válasza:
Szia! Nálam úgy volt, hogy szeptember 9.-én volt az utolsó menstruációm és csak október 21.-én teszteltem először és 23.-án voltam ultrahangon. Akkor nekem csak egy 10 mm-es petezsák volt, embrió még nem látszódott, 5 hetes terhességet mondott a doki. Utána vártam türelemmel és csak a 9. héten voltam legközelebb Uh-n amikor már szívhang is volt. :) Szóval ne izgulj feleslegesen, meglátod minden rendben lesz! :) Láthatóan növekedett is, lehet csak elbújt. :) Szurkolok neked! Boldog babavárást! egy 25 hetes kismama
2015. márc. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nott legalább, nyugi. :) nekem mikor 3,2 mm-es volt a babám 19 mm-es volt a petezsak, nagyobb mint a tied. Ha a doki nem mondta hogy baj lenne a szikholyaggal akkor szerintem nincs.


Egy hét múlva már látszani fog az embrió is :)

2015. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat, kicsit megnyugodtam, és remélem tényleg ott lesz a baba kedden 😊
2015. márc. 11. 04:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedden mész vissza? Szerintem szivhang is lesz addig de az embrionak latszania kell már :)

Várjuk a keddet!! (megyek kedden 12 hetesre én is :D)

2015. márc. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen kedden. Drukkolok Neked is, hogy minden rendben legyen :)
2015. márc. 12. 16:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszi :-)
2015. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mi volt a 12hetes uh eredménye? Remelem minden ok volt. Nekem.sajnos nem.sikerult, missed ab lett a vege. Most varok mégegy hetet es ha utana sincs változás akkor műtét :(
2015. márc. 18. 09:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!! :((

Nálam minden rendben volt, hihetetlen milyen mozgékony már 12 hetesen. Alig tudta megmérni az orvos. :)

Remélem nemsokára sikerül neked is! Valamennyi pihit fognak tanácsolni de utána reméljük hamar sikerül és akkor rendben lesz minden!

2015. márc. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta meg volt a műtét, 25.én. Jövő héten kontroll, remélem minél hamarabb megpróbálhatjuk újra. Nagyon boldog és gondtalan babavárást kívánok Neked :)
2015. ápr. 3. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!