Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazodaskor menses szerű...

Beágyazodaskor menses szerű görcsök mellett extrem ingerlekenyseg is lehetseges? Mi ez velem?

Figyelt kérdés
6.7 dpon szurkalt, majd volt egy kis ver a huvelyemben. 8.dpon sex utan vereztem, azota menses szeru görcs nyomaszt. Valamint extrem modon ingerult vagyok. Mi lehet ez? Reszketek az idegtol. Pms ilyen hamar mwg nem szokott lenni, csak jovo het pentekre nem varom. Konkretan az idegessegre kerdeznek ra, hogy ti tapasztaltatok-e ilyet. Szetrobbanok az idegtol, nem szokott ez lenni velem.

2015. márc. 15. 11:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok hogy sikerüljön!
2015. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Megtalaltam az extra ingerlekenyseg okat!!!!!


[link]


A lap alja fele talalhato! A Cortizol, a stresszhormon okozza! :) :)

2015. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, a hatosnak: Semmi, de semmi tünet, a derekam akar leszakadni, viszont költözünk a jövő héten, úgyhogy pont bele fog férni pár nap csúszás emiatt, mert hát stressz , ugye... Viszont most fél éve rendben vannak a pm eredményeim, szóval elvileg benne van a pakliban. Nem ő az első, a nagyobbnál is úgy tudtam meg, mi van, hogy a teszten 2 csík jelent meg :)

Kérdező: Drukkolok, hogy hamarosan bővüljön a családod!!

2015. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
8as vagyok, nem teszteltem ma, talan holnap, de nem biztos. Nagyon ugy erzem, hogy meg fog jönni. :) Majd irok, mi lett :)
2015. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ötös vagyok, nem kell tesztelnem honap :( Aki még nem várja, annak drukkolok!
2015. márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

8as vagyok, teszteltem, negativ, a höm 2 napja leesett, es meg mindig nem jött meg. Es mensis görcsök is 2 napja elmultak... kivancsi leszek, mikor jön meg...


Drukkolok en is minden babara vagyonak!!!

2015. márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!