Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy méhen...

Lara Arena kérdése:

Mennyi az esélye, hogy méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Január 22. -én volt utoljára menstruációm (eléggé rendszertelen ). Március 12. -én voltam vérvételre. A hcg szintem 27 IU/l volt. Majd 17. -én 465,19. -én 1083 IU/l volt. Ma voltam ultrahangra de a doktornő még nem lát semmit . Lehet hogy még túl korai? Nagyon aggódom .
2015. márc. 20. 18:45
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
BOCSÁNAT a helyesírási hiba miatt , de most nagyobb problémám is van ennél . És ha nem a kérdésre válaszolsz akkor nem tudom , hogy minek írsz . Senki nem kíváncsi az ilyen hozzászóláshoz .
2015. márc. 20. 20:07
 12/23 anonim ***** válasza:
Nyugi,ez nekem szólt,mert én írtam úgy hirtelen,hogy kellesz menni. :D
2015. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nekem is szól. Én is helytelenül írtam . :D De valakinek úgy látszik nincs jobb dolga , mint hogy belekössön ilyenekbe .
2015. márc. 20. 20:18
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem baj,ezért is írtam azt a hosszú szöveget. Szerintem ilyen helyeken annyira mindegy. Vannak olyanok,hogy a hajam kipereg. Amikor azt olvasom,hogy rollam,lessz, megjöt és társai... :D
2015. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ez velem is megesett a múltkor!! Nekem 'kellesz' akinek nem tetszik így járt. Ahány megye annyi szokás és les*arom mennyire helyes.


Kérdésre válaszolva.. Ha január 22-én volt menzid akkor április elején lesz kb szivhang. Lassan éppen már latszania kell a petezsaknak. Ilyenkor normális hogy nem lát az orvos semmit még :)

2015. márc. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint lehet hogy a rendszertelen menstruáció miatt csak február vége fele lehetett a megtermékenyülés . De a biztonság kedvéért adott egy beutalót a kórházba ha netalán hétvégén történne valami ( vérzés , görcs ).
2015. márc. 20. 20:40
 17/23 anonim ***** válasza:
Hát igen (tudom,háttal nem kezdünk mondatot :D ), így a legegyszerűbb,hogy ha van beutaló meg minden és ha bármi van akkor tudsz menni. Habár szerintem,ilyenkor nem kell beutaló,ha sürgős esetről van szó,mert egy hirtelen fellépő vérzés vagy görcs esetén ne várja senki,hogy legyen beutaló az embernél. :D
2015. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Hát igen... háttal nem kezdünk mondatot :D A beutaló mellé adott egy másik papírt is amin minden fontos információ és az aktuális eredményeim vannak . Biztos ami biztos ...
2015. márc. 20. 20:48
 19/23 anonim ***** válasza:
Akkor jó,azt inkább mindig hord magaddal. Én a kiskönyvemet viszem állandóan meg az összes eddigi leletemet hurcolom mappába,hogy ha esetleg valami lenne velem,akkor tudják,hogy mi van.
2015. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szia! Èn is pont ebben a szituban vagyok. Csütörtökön voltam uhn ès a mèhemben semmi, petevezetèkben 6 cmes ciszta, mèhenkivülit gyanít a doki, pènteki bètahcg eredmènye 435. Hètfön megyek vissza hozzà, nagyon remèlem akkor màr mindent a helyèn talàl...
2015. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!