Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kerhetek segitseget terhessegi...

Kerhetek segitseget terhessegi tunetek felismereseben? Koszonom (tobbi alul olvashato)

Figyelt kérdés
Utoljara februar 3an volt meg kb 4 napig. Aztan abbahagytam a gyogyszert februar 15 korul aztan megjott fel napra utana semmi, aztan egyik reggel rosszul voltam hanyingerem volt. Marcius 13an csinaltam delutani vizelettel tesztet de negativ lett. Most marcius 14en megjott 1 napra es aztan semmi. Tegnap ota faj a mellbimbom kb hozza sem birok erni plusz kb 4 napja szur a petefeszkem. Miert lehet?

2015. márc. 21. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Februar 3-a ota mar ezer ev eltelt. Szoval a bogyo abbahagyasa osszezavarta a ciklusodat. A mellbimbo lehet erzekeny a beindulo hormonoktol. Sztem nem vagy terhes. Vard meg meg megjon egyszer rendesen, de akar nogyogyaszhoz is elmehetsz, mert nem art egy kivizsgalas.
2015. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ertem... De mar abbahagytam a gyogyszert maskor is es a petefeszkem nem fajt tole es megjott rendesen a 4 napos mensi csak kesett 3 napot. De most ezek vannak. De azert koszonom
2015. márc. 21. 21:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, miért ciklus közben hagytad abba a gyógyszert?

Én anno már el sem kezdtem az új levelet, és nem is volt gond a vérzéssel.


Ha negatívak a tesztjeid, akkor valószínűleg nem vagy terhes. A tüneteket könnyű beképzelni is.

2015. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt a petefajast bar bekepzelnem jobb lenne :S
2015. márc. 21. 22:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem dettó ugyanez volt a tabletta elhagyása után, sőt egy időben annyira fájt a petefészkem hogy dokihoz mentem, mert mikor begörcsölt ha csak egy 2 percig is, menni sem tudtam. Megijedtem. Dokim szerint ez bár nekem kellemetlen, örüljek neki mert a petefészkem indul befelé, és gyorsabban mint másoknak. Másnak egy félévet várni kell hogy rendeződjenek a dolgok benne, nekem 1-2hónap alatt helyreállt, más félévet évet vár hogy rendszeresen megjöjjön neki, vagy a babaprojekt csúszik ez végett.
2015. márc. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tehat akkor ez most csak annyit jelent hogy helyre allnak a hormonjaim es ez utan johet a baba?! Akkor ez most nem baba?!
2015. márc. 22. 07:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nem jön meg tesztelj majd, de nekem nem babát jelzett. Ha ti próbálkoztok megvan arra is az esély, csak én nem azért hagytam abba a tablettát hogy egyből próbálkozzunk, hanem hogy még lássam rendben van e a ciklusom tabletta nélkül. Rendesen megjön e x napra, milyen hosszúak a ciklusaim ecetere. Tudod biztosan hogy van akinek tabletta elhagyása után gyógyszerrel kell meghozni a menzeszét mert 3 hónapig sem jön meg, nemhogy helyreálljon. Mi pár hónap múlva fogunk próbálkozni. Ha ti egyből belevágtatok, végül is miért ne sikerülhetett volna :)
2015. márc. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A gyógyszer abbahagyása után bármi előfordulhat, van, akinek 4-5 hónap is eltelik, mire helyreáll a ciklusa. Addig egyébként szerintem nem is érdemes próbálkozni.
2015. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ertem. Koszonom a valaszokat :)

Nem probalkozunk csak ugy alakult

2015. márc. 22. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!