Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menjek el dokihoz vagy felesle...

Menjek el dokihoz vagy felesleges?

Figyelt kérdés
2éve probalkozunk babát összehozni,ősszel volt egy vetélésem.ciklusaim 28naposak,legutóbbi menzesz 31 napra jött es kb 2napug tartott a 3-4 helyett.(márc19)aztán ma újra barnázok.nagyon azt hittem,hogy baba lesz,de tesztjeim negativak.forduljak orvoshoz vagy felesleges?
2015. márc. 26. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz .2 év az nem kevés :(
2015. márc. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fel eve voltam ,akkor minden rendben volt(a vetélésem utan)most nem értem mi ez az összevisszság.lehet elmegyek,végülis semmit sem veszítek vele.
2015. márc. 26. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:
De jobb gyógyszer nélkül,természetes úton rásegíteni a dolgokra.próbáltál már valamit?méhpempő-a hormonokat természetes úton befolyásolhatja.kicsit drága.de lehet jobb,mint különféle gyógyszereket bevenni.És úgy hallottam hogy sok mindenkinek bevált :) egy próbát megér.
2015. márc. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindig rendszeres a menstruaciom.28 napos mindig ,neha 27,de hosszabb soha nem volt,ezért hittük,azt ,h baba.félek,h bekavarna bármilyen tea vagy bogyó.
2015. márc. 26. 10:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne csináltatni egy teljes vérképet, vizeletvizsgálatot és hormonsort is. Szerintem keress fel egy endokrinológus-nőgyógyászt. A barnázás progeszteronhiányra is utalhat ezért javaslom az endo-nődoki kombinációt.
2015. márc. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De azt írtad a legutóbbi 31 napra jött.Jobb ha elmész orvoshoz amúgy.az a biztos!
2015. márc. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, én ugyanúgy voltam. Egy vetélés után mikor próbálkoztunk az egyik nap késett a menszeszem. Már kezdtem megörülni, de 3 nap késés után megjött, furcsa barnázgatással. Az orvosnak mondtam, azt mondta, lehet, hogy terhesség lett volna, nagyon korai vetéléssel. Kivizsgáltak, megállapították az alacsony progreszteronszintet, így a következő terhességem már hormonkezeléssel maradt meg.

Szerintem mindenképp jelezd a dokidnak ezeket:

2015. márc. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!