Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki április 5-6 ra...

Van valaki aki április 5-6 ra nem várja, vagy e körül? Várjunk együtt!

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 00:06
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/141 anonim ***** válasza:
100%

18-as gratulálok :)!

Nekem ma esett egy kicsit a hőm és fáj a hasam úgyhogy szerintem Nekem is kuka ez a hónap.


9-es

2015. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/141 anonim ***** válasza:
Köszönöm mindenkinek. Hétfőn csinálok mg egy tesztet ha érdekel az eredmény titeket felrakom. Csajok akiknek megjött ne adjátok fel!! 16. hónapja próbálkoztunk és ez az első hónap amikor elengedtem... nem csináltam ovu tesztet nem bújtam a naptárat és úgy tűnik most sikerült. Szorítok mindenkinek hogy minél hamarabb ott legyen az a 2. csík :) 18-as
2015. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/141 A kérdező kommentje:
Persze, hogy kíváncsiak vagyunk majd a tesztedre,és szorítunk is,h minden rendben legyen :)
2015. ápr. 5. 02:18
 64/141 anonim ***** válasza:

Semmi mensis tünetem nincs 14 dpo-n vagyok (ciklus,hu rossz helyre húzta az ovut)

A görbém ilyen lett,talán reménykedek :)


[link]


9-es

2015. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/141 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: Na lányok?! Kinek nem jött meg? :) Jelentem nálam még sehol semmi.Tesztet nem csinálok!Kedden megyek vérvételre.Szerda-Csütörtök lefényképezem az eredményt!Kezd a remény meghalni.Ahogy nem jön meg úgy aggódom,hogy megint nem fog fejlődni ezért is inkább a vérvételt választom sok tesztelgetés helyett.
2015. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/141 anonim ***** válasza:

Holnap reggel szeretnék tesztelni.Fájnak a melleim és ennyi az összes tünetem.Remélem nem esik reggelre a hőm mert akkor nem fogok tesztelni.

3-as ne aggódj nem fog semmi rossz történni.Én is nagyon félek,hogy megint vetélés lesz,de nem csaphat a villám egymás után ugyan oda :)!


Valakinek van valami véleménye a görbémről?Reménykedhetek?


9-es

2015. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/141 anonim ***** válasza:
3-as jelen! :) Most nézem,hogy ti már 4 éve próbálkoztok.Na én addig nem tudnék türelmes lenni.Le a kalappal előtted!Remélem igazad lesz! Görbédről nem akarok semmit mondani mert nekem az orvos mondja mit mikor hogyan meddig! :) Nálam is csak mellfájdalom illetve túlságosan nyugodt vagyok magamhoz képest! :) Most épp gép előtt papírvirág hajtogatással terelem el félig meddig a figyelmemet!
2015. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/141 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tehetünk semmit csak várunk mikor sikerül.A papírjainkra ismeretlen meddőség áll mivel mind a ketten egészségesek vagyunk.Ezt az évet még megvárjuk és ha nem lesz semmi akkor januárba inszem utána lombik.

Én pókerrel ütöm el az estét mert szívem szerint már most megcsinálnám az egyetlen tesztem ami itthon van :)


9-es

2015. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/141 anonim ***** válasza:

Sziasztok! :) megcsináltam a tesztet [link]

[link] szerintetek is erősödik vagy csak én szeretném azt látni? :) 18-as

2015. ápr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/141 anonim ***** válasza:
18-as én is látom,hogy erősödött! Hajrá hajrá! 3-as
2015. ápr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!