Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki április 5-6 ra...

Van valaki aki április 5-6 ra nem várja, vagy e körül? Várjunk együtt!

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 00:06
 101/141 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Hétfőn megyünk a következő uh-ra várom is meg kicsit félek is :) Nekünk is úgy jött össze hogy nem figyeltünk már semmit, nem ittam a teákat csak jött minden magától!! :) Én is várom a fejleményeket rólatok úgyhogy írjatok :) 18-as
2015. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/141 anonim ***** válasza:

6-os,hogy vagy? :) Ugye nem jött meg? :) Nagyon drukkolok neked!

18-as tutira nem lesz semmi gond. Mosolyogj és élvezd a terhességet! :)

3-as voltam

2015. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/141 anonim ***** válasza:
Túl vagyunk a 2. uh-n. 19 mm a kis drágám 8+3 hetes vagyok és dec. 11.-re vagyok kiírva :) Veletek mi a helyzet? 18-as
2015. máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/141 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 6os vagyok, meg mindig nincs mestruaciom, szerencsere. :-) a gorbem viszont csak 26ara huzta be az ovulaciot. 5 napja fent van a hom. Hetvegeig varok aztan tesztelek. :-)

Koszi a drukkot, aranyos vagy. :-)

2015. máj. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/141 anonim ***** válasza:

18-as képeket is várunk ám amikor tudsz rakd fel.

6-os nagyon szorítok neked így idegenként is, hisz tudom milyen érzés minden hónapban amikor megjön. Ha pozit tesztelsz tessék ám feltenni. :)

Nos én kedden tesztelek lehet már írtam. Nálam cici viszketés illetve fél óránként pisilni járok pedig alig iszom na és a reggeli migrén is kikészít. Migrénes fejfájós vagyok,de doki nyomatékosan közölte,hogy csak a hormon bogyókat szedhetem be és semmi mást.

3-as voltam.

2015. máj. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/141 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok :) itt a kép: [link] szurkolok nagyon mindenkinek!!!! Írjatok mindenképp.
2015. máj. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/141 anonim ***** válasza:

Huh nalam is ez van cici viszketes, majd szet durran, fel orankent pisilek.

[link]


Nem tudom mi lesz, de hetvege elott tuti nem tesztelek.

Nagyon cuki az uhs- kep. :-)

En is drukkolok neked, igy ismeretlenul hidd el. :-).

Annyira azert nem keseritenek el a sikertlenek honapok, hiszen van mar egy 2 evesem, ha nem lenne jobban bosszantana. :-) majd jon mikor o akar.

Amugy neked nem olyan a melled, h a mellbimbod korul es az viszket es mintha pengekkel lenne tele? Mindenre annyira erzekeny? Vagy ezzel csak en vagyok igy?

2015. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/141 anonim ***** válasza:
Ja amugy 6os voltam. :-)
2015. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/141 anonim ***** válasza:

6-os: Nekem csak viszket más bajom nincs,hál istennek. Én kitaláltam akármennyire is kell pisilnem kibírom 1 órán át. :D Már éjjel is felkeltem pisilni most pedig én aztán ki nem megyek éjjel akármennyire is kell.Na és ezek mellé mind még jól fel is vagyok egész nap puffadva.


18-as: aranyos a kép nagyon.


Képzeljétek,februárban amikor a doki megállapította az akkori terhességet,akkor felém fordította a monitort és kérdezte,hogy ugye látja? Én: Nem látok semmit,mit kéne látni. Doki: Hát a kis fekete pöttyöt! Én: Jaaaa azt látom. :D

Lehet már ezt a sztorit leírtam egyszer.


3-as voltam

2015. máj. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/141 anonim ***** válasza:

Lányok! Mivel már március vége ott itt beszélgetünk, izgulunk egymásért gondoltam felvetem azt az ötletet, hogy mi lenne akár rövidítve de a keresztnevünket használnák?Persze az elsőnek azt is oda kéne írni,ki kicsoda hányas válaszolóként,de utána sokkal személyesebb egy nevet írni mint egy számot! :)

Zsu voltam 3-as.

2015. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!