Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki április 5-6 ra...

Van valaki aki április 5-6 ra nem várja, vagy e körül? Várjunk együtt!

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 00:06
 91/141 A kérdező kommentje:
Nah, nem semmi :D Majd írj,h mi volt :)
2015. ápr. 27. 20:19
 92/141 anonim ***** válasza:

Voltam dokibácsinál! :) Tegnap este megreped a tüszőm! :) Gyönyörű a méhem.Megkaptam a szokásos hormon bogyó recepteket párom nagy boldogságára :) :) . Röntgen gép még mindig rossz,de ha megjön akkor átjárhatósági a dokibácsi mondta.Én viszont magabiztosan kérdeztem,hogy ha nem jön meg akkor mikor teszteljek.Doki nevetve mondta,hogy nagyon jó kérdéseim vannak :) de innentől számított 3 hét múlva.... persze be nem fogom tudni tartani az biztos.


Na ki nem várja Május 11-17 között? :)

2015. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/141 anonim ***** válasza:
Remélem sikerül :) Szorítok!!! :) 18-as
2015. ápr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/141 anonim ***** válasza:
6-os vagyok én szombatra nem várom. Aztán majd meglátjuk.
2015. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/141 anonim ***** válasza:
100%

Köszi szépen 18-as!Kíváncsi leszek mi lesz.Hogy van a babócád és persze te? :)

6-os megy a drukk,hogy baba legyen végre! :)

3-as voltam

2015. ápr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/141 anonim ***** válasza:

Köszi, aranyos vagy de nem hiszem h lesz, mivel peteérést se mutat a görbém :( Szóval tuti sikertelen lesz és meg fog jönni!


[link]

2015. ápr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/141 A kérdező kommentje:

Ezek jó hírek 3.as lehet már nem is kellesz az az átjárhatósági ;) Drukkolok!

6-os elég fura a görbéd,mindig egy időben méred,nem kelsz fel előtte?Voltál már dokinál?

Én május 2-3ra nem várom,de basszus mivel pont nem tudtunk együtt lenni a jó napokon nem számítok semmire :D És megmondom őszintén , hogy rendesen megnyugtato,h nem kell most ezen görcsölnöm.

2015. ápr. 29. 15:08
 98/141 anonim ***** válasza:

Nagyjából egy időben háát láthatod h + - 1 óra, nem tudok mindig ugyan abban az időben felelni, ha hamarabb kipattan a szemem akkor megmérem. Amúgy sose kelek fel előtte.

A múlt havi görbém nagyon szép volt, de sajnos nem időben kaptuk el az ovut.

[link]


Januárban 3 hetet késett egy 5x5cm-es ciszta miatt, aztán februárban egyáltalán meg se jött csak március 3-án, és most itt tartok. Amúgy 8.próbálkozós hónapban vagyunk, kis tesóval. Én arra gondoltam h beragadt a tüszőm, nem tudott megrepedni. De majd pár nap múlva úgyis kiderül minden. :)

2015. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/141 anonim ***** válasza:
JA amúgy igen voltam dokinál, TSH-t is néztek 1,76 lett szóval teljesen tökéletes semmi gond nem volt azzal. Úgyh most várok h mi lesz. ha megjön utána megint elmegyek dokihoz.
2015. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/141 anonim ***** válasza:
100%

Én sem a hőmérőzésben sem a ovulációs tesztekben nem hiszek. Igaz a hőmérőzéshez lusta is vagyok, de az ovu teszt soha nem mutat semmit még akkor sem ha épp van. :)

A nagykönyv szerint ahogy én olvastam 2,5 alatt kell lennie a TSH-nak. Nos nekem 3,8 és februárban még is sikerült. Ha már végképp nem lesz semmi eredmény január elejéig mondjuk és nem jön a baba akkor befizetek egy endoshoz akit már ki is néztem. Ő is abban a magán klinikán dolgozik ahol a dokim,illetve ugyan abba a kórházba is ő az osztályvezető főorvos.A trombózis eredményemre is kíváncsi vagyok, mert a doki szerint lehet ez lesz a gond a "sorozatos vetélések miatt" mivel hogy eldurran egy ér a hasamba és az is vetélést okozhat.No de hát arra is várnom kell 12-ig :D

Életemben nem jártam annyit orvoshoz mint az elmúlt 4 hónapban.

3-as voltam.

2015. ápr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!