Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes pettingtől? De...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes pettingtől? De ha mégis hogyan?

Figyelt kérdés
Rövid történet. Pettingeltünk a barátommal és elélvezett de én nem nyúltam hozzá csak nadrágon keresztülsimogattam szóval nem nyúltam a nadrágja alá. És annyi volt h amivel a gatyája átázott és magamhoz nyúltam h meg igazítsam a bugyimat de én is elvoltam élvezve úgy mond.. De a kezem száraz voltnem volt rajta sperma és csak addig nyúltam magamhoz míg meg igazítottam a bugyimat de nem nyúltam a hüvelyemhez!!. tudom hülyeség hogy megigazítottam de zavart nagyon. Szerintetek ettől lehetek terhes?:SS nagyon élek a barátom is ráparázott és már 10 hónapja járunk és igazán most pettingeltünk úgy mond de én nem nyúltam hozzá csak nadrágon keresztül Kérlek szépen titeket segítsetek. Tudom felelőtlen voltam de zavart és muszály voltam megigazítani. Kérlek szépen titeket segítsetek. Ugye ennyitől nem lehetek terhes?:ODE Ő NEM NYÚLT HOZZÁM SPERMÁS KEZÉVEL SEM ÉS NEM IS UJJAZOTT MEG!!! kérlek segítsetek a válaszotokat előre köszönöm.. Egy nagyon kétségbe esett lány
2011. jan. 2. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Kezdj el gondolkodni a gyerek nevén. :)
2011. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Bocsi, de olyasmi manőver, hogy gatyán keresztül megtermékenyülj, Szűz Márián kívül még senkinek nem sikerült. Gondolom nem ejakulált gatyán keresztül. :)

Remélem megnyugtattalak.

2011. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy terhes.
2011. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

tessek? ha szaraz volt a kezed, nem volt spermas es a huvelyedhez sem nyultal, akkor hogy lennel terhes? olvasd el a tortenetedet es valaszolj te a kerdesre

hany eves vagy?

2011. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jabocs most olvastam, hogy a gatyába élvezett, és úgy simogattad meg? Hát na, akkor is... ha így teherbe esnél, minimum a Fókuszban mutogatnának.
2011. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ne legyél már hülyeeee...

2011. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De most komolyan kérdező, ha ilyen hülyék vagytok, mi a fenének keféltek, vagy pettingeltek egyáltalán? Azt sem tudjátok hogy működik a dolog... -.- Gondolom vagytok vagy 14 évesek...
2011. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha csak gatyán keresztül simogattad, de nem fogtad meg a farkát; és ő sem ujjazott meg téged, akkor az hol petting? :D
2011. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy az, de ne is legyél később se. Ezeket a géneket nem kellene tovább örökíteni...
2011. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Neked mit jelent a petting szó?:)):OO

Am nem lehetsz terhes:DDD Hány éves vagy??

2011. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!