Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tavaly májusban volt egy...

Tavaly májusban volt egy halvaszülésem (császár) a 24. hétre. Kezdem feldolgozni és most úgy döntöttünk próbálkozni szeretnénk? (többi lent)

Figyelt kérdés

Viszont nagyon Félek, hogy újra megtörténik. Semmi vizsgálati eredményt nem kptam a kórházból így azt sem tudom mi volt a baj?

Azt szeretném tudni,hogy milyen vizsgálatokra kell elmennem és hogy mit tehetnék annak érdekében hogy most semmi gond ne legyen.



2015. márc. 29. 17:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ugyanígy volt, de én jelenleg már 28 hetes vagyok.

Nekem megjött a szövettan és boncolási eredmény.

TORCH tesztet csináltattam, ill. nagyon sűrűn néz a dokim.

2015. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Remélem minden rendben lesz. És ez a vizsgálat pontosan mi? Nekem semmi nem jött. Voltam bent a kórházban is de semmi.
2015. márc. 29. 18:47
 3/17 anonim ***** válasza:
Van a rokonságodban trombózis hajlamú ember? Ritkán gondolnak rá, de a vetélést, halva szülést gyakran a Leiden-mutáció okozza. Ha kimutatják (vérvétellel), vérhígítót adnak és megelőzhető a baj.
2015. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom mivel nem ismerem egy rokonomat se. Anno örökbefogadtak és így ezt lehetetlen megtudni.
2015. márc. 29. 19:47
 5/17 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem jártál,utána hogy mi volt a baj????Főleg most hogy szeretnétek babát.

Tessék besétálni a kórházba,én így biztos nem vágnék újra bele.

2015. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Voltam bent a kórházban akkor azt mondták még nincs meg semmi eredmény. Ez utána 7 héttel volt. Utána folyamatosan telefonáltam,de semmi. Hívtam a patológiai osztály ott azt mondták majd hívjam újra mert nem tudni még semmit. Az egyik ismerősömnek postán küldték az eredményt az első 6 Hétben. Én kérdeztem a nőgyógyászt is,de azt mondta hogy ezzel a kórházzal nem állnak kapcsolatban.
2015. márc. 29. 20:18
 7/17 A kérdező kommentje:
Anyósom azt mondta történhetett teljesen spontán. Állítólag ez a 24.hétig előfordulhat.
2015. márc. 29. 20:19
 8/17 anonim válasza:
Szia,én is így jártam de én 29 hetes voltam,mondjuk nálam tudták a baj okát csak nem vették észre időben.Nyitott gerince volt végig a gerincén tarkótól derékig.Ezt nem sikerült észrevenni. Én is nagyon rettegtem h újra megtörténik,mert végig azt mondták h minden rendben van és hát nem volt. Ez 2006-ban történt,nekem kellett 6 év mire úgy éreztem megpróbálom . Végig féltem persze de hála az égnek teljesen egészséges kisfiút szültem,aki ma már 3 éves. Nekem azt mondták,hogy annyi az esélye h megint előfordul,mint annak h kétszer megnyerd a lotto ötöst. Persze ez az én esetem ami fejlődési rendellenesség volt. Viszont amit tehetsz,hogy mielőtt teherbe esel,megnézeted a cukrodat,vitaminokat szedsz és ha összejött a baba,mindenképp csináltatsz genetikai vizsgálatot,de úgy tudom ilyen esetben nagyon erősen ajánlják is. Sok szerencsét kívánok és ne izgulj sokat,gondolj arra,hogy minden rendben lesz és úgy is lesz. :)
2015. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! :) gratulálok a kicsihez. Minden Vizsgálatok,kombinált tesztem tökéletes volt.:/
2015. márc. 30. 01:01
 10/17 anonim ***** válasza:
Én még véletlenül sem mernék belevágni addig, amíg nem tudom,hogy mi az oka. Anyós véleményére meg nem adnék, nem orvos. És ha megtörténik még egyszer?
2015. márc. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!