Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelenthet ez a nőgyógyásza...

Mit jelenthet ez a nőgyógyászati lelet? Lekerekített gravid jell. vaskosabb uterus szabad körny. Az uterus 50mm-es vastag benne GS 10mm-es megállapított diagnózis: amenorrhoea, fenyegető vetélés egyébként írt fel progesteron pótló gyógyszert

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 16:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
folytatva: Ebből gondolhatok jó (baba) eredményt a következő vizsgálatnál (pozitiv lett a tesztem egyébként)? 2hét múlva kell visszamennem. Nem kéne hogy legyen szikhólyag? Sajnos az utolsó menstruáció időpontja lényegtelen lehet mivel még szoptatok és éppenhogy elkezdtem újra menstruálni.15nappal az első pozitiv terhességi teszt után mentem ultrahangra
2015. ápr. 2. 16:38
 2/13 anonim ***** válasza:
GS petezsák ha nem tévedek. Uterus a méh. Amenorrhoea vagy mi nem tudom mi, fenyegető vetélés.. gondolom barnázás miatt voltál. Ha kaptál progit akkor jó.
2015. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Google azt mondja az Amenorrhoea menzi kimaradás.
2015. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Figyelj.. Mikor nekem 3,2 mm-es volt a babám, akkor 18 mm volt a petezsák. Neked 10 mm-es, gondolom olyan 5 hetes lehetsz. Ez az első ami látszik, ilyen méretekkel szikhólyagnak nem feltétlen kell még lennie. Két hét múlva már lennie kell embriónak és szívhangnak is. :)
2015. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem volt sem barnázásom sem semmi. Én már azt hittem szívhangot is fognak látni mert azt gondoltam 7hetes múltam de mint ahogy irtam is nemrég kezdtem újra menstruálni a doki szerint sem állt még helyre ez és lehet ezért fiatalabb a terhesség. Olyan bosszantó ez a fenyegető vetélés kifejezés a végén :(
2015. ápr. 2. 16:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom kifejezetten miért írt fel hormon pótló gyógyszert. De fenyegető vetélés az amikor van vérezgetés. Erre írják a hormon pótlást. Így fura egy kicsit.
2015. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Még azt elfelejtettem mondani, hogy olyan 20-21 nappal a pozi teszt után voltam UH-n és olyan picike volt még akkor is a babám. A tied 15 nappal utána nem jelent bajt, nyilván függ attól, hogy mennyire korán teszteltél vagy mennyire nem.
2015. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Akkor jövő héten már nekem is láthat további méretet? Pl.szikhólyagot stb.....akkor én is már az első teszt+24napos leszek. Kezdesz megnyugtatni

De miért lehet olyan vaskos az uterus?

2015. ápr. 2. 17:11
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen lehetséges. Nyilván koraterhességben bármi történhet de nem szabad erre gondolni. Csak tényleg abba gondoltam bele, hogy 21 nappal a pozi teszt után 3,2 mm-es embrió elég picikének hangzik nem? Pedig minden rendben van. Szóval nyugi. :)

Az szerintem nem a terhességgel kapcsolatosan van, de szerintem ha nem említette az orvosod, akkor nem is lesz baj belőle. Nyugi. :))

2015. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szoritok neked kedves kérdező!!!

Nyugi minden rendben lesz!!

2015. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!