Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van arra, hogy...

Mennyi esély van arra, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A barátommal egy pénteki napon voltunk együtt, megszakításos módszert alkalmaztunk, nem élvezett belém. Féltem, úgyhogy 24 órán belül bevettem egy escapelle esemény utáni tablettát. A mensim 2 nappal korábban jött meg, mint kellett volna és csak 3 napot tartott, amúgy normálisan 5-6 napot szokott és majdnem mindig pontos. Ritkán van olyan, hogy hamarabb vagy később jön meg 1-2 nappal. Szóval azt szeretném tudni, hogy van még esély rá hogy terhes legyek vagy csak a tabletta miatt van ez?

2015. ápr. 7. 18:57
 1/5 anonim válasza:
Ha terhes vagy meg sem jön..
2015. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ez biztos? én is így voltam vele, de már annyit olvastam erről meg kutakodtam, hogy nem vagyok biztos benne.. :/
2015. ápr. 7. 19:01
 3/5 To7ka válasza:

Szokj le kérlek az eseményutáni tablettákról, mert nem C-vitamin. Ne megszakításosan szexeljetek, ha mégis, akkor vállald fel és bízz a partneredben (vagy neveld fel a gyereket, de határozottan maradjunk a NE úgy csináljátok), de véletlen se vegyél piszok brutális hormontartalmú készítményt (ha még beléd is élvezni, és nem a legtermékenyebb időszakodban vagy, a terhesség esélye nem olyan fú de nagy, túlreagálják az emberek félelemből, ha gyereket tervezel se úgy működik, hogy zsupsz 1 kör aztán potty baba). Ha menstruálsz is utána még annyi esélye se marad.

Ha túl buta vagy a szexhez, túl buta vagy a védekezéshez, túl buta vagy, hogy bevegyél magas hormontartalmú tablettát feleslegesen, és túl buta vagy, hogy akkor ezek után lehetsz-e terhes, vegyél egy family-pack terhességi tesztet, legalább picit viselkedj úgy mint aki egy ici-picit tud gondolkodni.:/ Nem sértés! Teljesen komolyan butának tartalak!

2015. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rászokva az esemény utánira, életemben először vettem be, nem is tervezem többször. Máskor felelősségteljesebb leszek, de ez most így alakult.
2015. ápr. 7. 19:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves 3as, nekem mindket gyerekem egy bumm aztan ott voltak potty :D, ahogy te fogalmazol!
2015. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!