Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet-e terhes a barátnőm? -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e terhes a barátnőm? - Részletek lent

Figyelt kérdés

Nos, kicsit zavaros a "történet".

A barátnőmmel 03.20. -án (Csütörtökön) voltunk együtt, és nem használtunk gumit. Nem élveztem el, meg nem is tartott tovább pár másodpercnél (max 10) és még utána sem egy fél percig. /Nem szépítek, mert akkor fölöslegesen írok/ , és az előnedvet sem éreztem, bár sokszor csalós, de máskor is ritkán van.

A barátnőmnek pont előző nap lett vége a menstruációjának.

Ez 6-7 napot jelentett. (Szerdán még biztos, de csütörtököt már nem tudom.)

Mennyi az esély arra, hogy teherbe esett? - Tudom hülye kérdés, és mindenkinek más, de hátha van valami. Máskülönben pedig sokszor zavaros neki a menszesz: Valamikor hamarabb, valamikor később jön meg.

Szerintetek?



2015. márc. 22. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
ha nem élveztél el mitől esett volna teherbe???
2015. márc. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát barátnőm pont így esett teherbe tehát esély mindig van. egyébként 20.-a péntek, szerezzetek 72 órás tablettát.
2015. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mint írtam az "előnedvet nem tudtam megállapítani", de jobb félni mit megijedni.
2015. márc. 22. 22:21
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkodom. Holnap reggel megyek vele a nőgyógyászatra kiíratni.
2015. márc. 22. 22:22
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen felesleges. Én is barátommal a menstruációm utáni napon voltam együtt és pont a legvégén szakadt ki a gumi, élvezett belém.

Nem vettem be tablettát és mégsem vagyok terhes.

Kizárt dolog, hogy teherbe ejtetted volna őt.

2015. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, rosszul tudod, menstruáció közben is teherbe lehet esni, persze ritkább, meg menzesz után-előtt közvetlenül is, de a kérdező írta, hogy barátnőjének elég rendszertelen, tehát van rá esély, hogy akármikor peteérése legyen. Én a helyében biztos iratnék, mert inkább a 72 órás, mint egy abortusz.
2015. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22.41es gondolom te még nem hallottál spontán peteérésről amit kiválthat egy jó orgazmus is. Ne hidd hogy hülyeségeket beszélek, nekünk ezeket két évig tanították, akármennyire is abszurdan hangzik a dolog.
2015. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minimális az esélye. Onnantól viszont, hogy feláll a farkad, termelődik előváladék,mégha nem is látod,akkor is.
2015. márc. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akartok gyereket, miért nem védekeztek??? a 72 órás tabletta sem játék, és azért a 10 másodpercért aztán marhára megérhette....
2015. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!