Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség azon szakában,...

A terhesség azon szakában, azaz első hónapig, mikor még a terhesség fel sem merül, mennyire árt a magzatnak az alkohol és cigi? Tehát mikortól van befolyással a magzatra?

Figyelt kérdés
Tehàt melyik idõszak az amikor màr egy az egyben àrt neki?!

2015. ápr. 8. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Kb a nyolcadik hettol.
2015. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyából onnan amikor kifejlődik a méhlepény és összeköttetésbe kerül az anya és a magzat anyagcseréje. Amíg csak egy úszkáló sejtcsomó addig nincs rá befolyással.
2015. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom a 6. héttől van kapcsolat az embrió és az anya között, tehát ekkortól kap meg mindent, amit te.

Mi nem terveztük a babát, így fel sem merült bennem hogy terhes lehetek. 4-5 hetesen családi szülinapozáson ittam, cigiztem rendesen. Utána ahogy kiderült rohantam a dokihoz, ő is megnyugtatott, hogy a 6. hét előtt semmi kárt nem tehetek benne még szánt szándékkal sem, ha egészséges. Nem is tettem, már két hónapos kis a kis vasgyúró. :)

2015. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12. héttől van közvetlen kapcsolatban a baba az anyukàjàvao, kb. addigra fejlődik ki a lepény+ a kzs. Addig mindent vagy semmit elv szokott műkődni.
2015. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!