Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek nincs tudomása...

Ha valakinek nincs tudomása arról, hogy terhes (vagyis még nem telt el egy hónap a "fogantatástól" számítva) és alkoholt iszik, milyen károkat okozhatott ezzel?

Figyelt kérdés

2014. szept. 23. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
semmit!
2014. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk a fogantatástól számítva kb. 2 hét múlva szoktuk tudni, mert nem jön meg. ;-)
2014. szept. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ditta323 ***** válasza:
Semmit, mert különben szegény kislányom meg lett volna áldva, mivel decemberben fogant vmikor /dohányzás szülinapok karácsony szilveszter újév, forró vizes fürdők stb../ Mikor megtudtam, hogy van akkor mindez felejtős kivévw néha a sör...
2014. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én egy alkoholista nő babájának agyáról láttam képet, hogy mint tudjuk az agy amolyn barázdás, mint a dió, annak a babának kb 3-4 nagy hurkából állt az agya és persze fogyatékos, de szerintem egész terhesség alatt 1-2 pohár egyszeri valami nem gond
2014. szept. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amíg ki nem alakul a méhlepény, gyakorlatilag nincs kapcsolatban az embrió az anyukájával.

Nálunk is karácsony körüli a gyerek, ill. kb. akkor hoztuk össze, így utólag átgondolva, átvészelt egy Szilvesztert, meg volt még egy jólsikerült buli...Nem gyanítottuk egy darabig, hogy van, egyébként jobban vigyáztam volna. De nincs baj, okos, egészséges gyerek.

2014. szept. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!