Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi segíthet teherbe esni?

Mi segíthet teherbe esni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az ovuláció napját jó tudni, de arra gondolok hogy esetleg valamilyen gyógytea, vitamin, átványi anyag, gyógyszer, más praktika segitheti-e a teherbe esést, növelhető-e a termékenység. köszönöm
2015. ápr. 13. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A türelem mindenképpen.

Mennyi ideje probalkoztok?

Szabályos a ciklusod?

2015. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Semmi természetes módszer nincs rá, ami orvosilag bizonyított lenne.

Ha mindkét fél egészséges, ha nincs szervi oka a terhességnek, akkor a legjobb, amit a cél érdekében lehet tenni, hogy együtt lenni, amikor jólesik és majd összejön.:)

2015. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egészséges táplálkozás, sport, elég alvás, stressz csökkentése, egy vitaminkomplex nem árt, és sok, élvezetes szeretkezés akkor, amikor jólesik. Ezen kívül csak idő és türelem. A többi hókuszpókuszt tartogasd akkorra, ha így egy éven belül nem sikerül!
2015. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat. én sem szeretnék különösebben rágörcsölni erre csak felmerült bennem a kérdés. amúgy ez mág csak a 4. hónap lesz. szóval még nem pánikolok :D
2015. ápr. 13. 18:26
 5/12 A kérdező kommentje:
és a ciklusom is nagyjából szabályos, 28nap körül van :)
2015. ápr. 13. 18:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor egyelőre csak legyetek együtt amikor jól esik, nem megy ez rögtön a gondolattól. 4 hónap nem sok. Nagy számok szerint egy éven belül össze kellene jonnie. Utána ha mégsem akkor lehet valamilyen gondra gondolni.
2015. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem az aviva torna után sikerült. Mi is egy évet vártunk rá, ma meg már ketten vannak. Lehet hogy nem játszott szerepet(bár szerintem igen) minden esetre jól is esett. Esetleg nézz utánna.
2015. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szia,nekünk a nyugi segitett egy honap tappenz.Eltört a lábam nem voltam stresszes a,munkam miatt.A doki azt mondta, h sok part ismer akiknel semmi baj csak a stressz, nem konkretan a babara valo görcsöles.Sok sikert kivanok. ;)

-Probaltam soba furdest ket nappal ovu elott (hüvely ph miatt)

-tea (baratcserje,cickafark,palástfű)

-magzatveö szedése tervezéskor

-ovu teszt (abban a honapban mikor fogant az alapjan nem volt ovum...minden nap csinaltam reggel este...)

H hasznalt-e valamelyik nem tudom...

2015. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, sokat segítettetek :) a tornának mindenképp utánanázek
2015. ápr. 13. 18:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem Omega 3-t, D-vitamint, és Barátcserje kapszulát irt fel az orvosom. És most babás vagyok.
2015. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!