Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a tea szerintetek segíthet...

Ez a tea szerintetek segíthet a teherbe esésbe?

Figyelt kérdés

Palástfű teáról olvastam, hogy az segít, viszont nem találtam most sehol, és szerettem volna valamit.


a tea neve: Herbária Lady vitál

Amiket tartalmaz: palástfű, pásztortáska, pálófű, páfrányfenyő levél.


Mivel van benne palástfű, szerintetek ez is jó?


(egyébként azt írja, hogy menstruáció előtt és alatt biztosítja a szervezet komfort érzését.támogatja a szervezet védekező rendszerét, hozzájárul a memória javításához, a stressz okozta megnövekedett szellemi igény kielégítéséhez)


tudom hoyg itt a menstruációról ír, és nem a teherbeesésről, de nem találtam mást, amibe van palástfű. amíg nem kapok azt, szerintetek érdemes ezt inni? (esetleg tudnátok valami teát ajánlani még? )

Köszi a válaszokat!



2014. szept. 21. 17:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy nem a teaivás fog megtermékenyíteni??
2014. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
igen, tudom!
2014. szept. 21. 17:11
 3/17 A kérdező kommentje:
a kérdésbe rosszul írtam: PÁRLÓFŰ
2014. szept. 21. 17:12
 4/17 anonim ***** válasza:
Legfeljebb pszichikai hatása van. Szexeljetek akkor, amikor jól esik és ne védekezzetek, attól várhatod, hogy teherbe ess.
2014. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A teherbe esésBEN (nem teherbe esésbe) segíthet, de inkább vizsgáltasd ki magad, ha gond van.
2014. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A palástfű még a teherbeesésben sem nagyon, inkább a megtartásban. Ezért is isszuk a ciklus második felében. Amolyan progeszteron pótlásként.

A fenti keveréket nem ismerem, de keveréket nem is használnék ebben az esetben.


És mi az, hogy nem találod sehol? Hogy érted?

2014. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

nincs gond, ha gond lenne, kivizsgáltatnám magam, csak szeretnék kicsit rásegíteni a dologra.

(egyébként kicsit fura, hogy ennyien negatív dolgokat írnak hogy teát szeretnék inni, szerintem nem én vagyok az egyetlen... Teát így is sokat fogyasztok, akkor már ihatok olyat is, ami segít ebben nem? )


Pár boltba néztem a héten, és egyikbe sem találtam. Sem cickafarkfű teát se.

2014. szept. 21. 17:52
 8/17 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. szerintem nem írtak negatívat. Én is teáztam, most épp már nem kell. ;-)

Csak ez nem ilyen egyszerű. Ahhoz, hogy ezt jól csináld, ismerned kell a ciklusod, a gyógytea fogyasztás szabályait stb. Különben valóban olyan, mintha vízet innál. Ami szintén nagyon egészséges.

Viszont ezek tök alap teák, nem tudom, milyen üzletekben jártál. Mondd!

2014. szept. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

De igen, írtak negatívat. Pl. javítgatják a toldalékokat az írásában. És ezzel vállalom a lepontozást, nem érdekel!


Szerintem ne igyál ilyen teákat, mert bezavarhat más hormonok működésébe is. Endokrinológus és nőgyógyász tud rajtad segíteni. Mióta próbálkoztok?

2014. szept. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 gabriell88 ***** válasza:

Szia!

Én gyógyszertárban szereztem be. Palástfű virágzatot. Ott próbáltad már?

2014. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!