Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebbol baba? Kinek hogy...

Kicspic kérdése:

Lehet ebbol baba? Kinek hogy zajlott?

Figyelt kérdés
utoljara marc 17 jott meg 5 napig tartott.elvileg ma lenne a nem vart napom de hat nem pontos a ciklusom ma va 32 napom. A cicim nem faj a hasam kb masfel hete gorcsolget neha szur neha nyilal.egy pici feher folyasom is van! Nem tudom hogy van e koze hozza de 4napja savam is vam plusz kb 5 napja kemeny es felfujt a hasam! koszi a valaszokat😊
2015. ápr. 17. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mostmar tesztelhetsz. Drukkolok!
2015. ápr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ma van a nemvárt napja akkor nyugodtan tesztelhet. Abból kiderül, itt meg max annyit mondhatunk, 50-50%: vagy baba, vagy nem...
2015. ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat holnap reggel tesztelni is akartam, csak arra voltam /vagyok kivancsi hogy kinek hogy zajlott az az idoszak amikor kiderult h terhes😊
2015. ápr. 17. 10:42
 4/7 A kérdező kommentje:
feher kremszeru folyasrol valakinek valami tapasztalat? bocsi a kifejtesert..😊
2015. ápr. 17. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a puffadás és a gyomorégés az első terhességemnél a 30. hét után jött, a másodiknál is csak most kezdődött, a 22. hétben. Nálam a koraterhességet mindig-mindig az émelygés, az őrült fáradtság jelezte enyhe menstruációs görcsökkel. Semmi más nem volt soha, de jó ha tudod, hogy szerintem nincs két nő, akinek ugyanolyan tünetei vannak a terhessége elején.
2015. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen tisztaban vagyok vele. De ettol fuggetlenul.erdekelnek masok tapasztalatai hisz szerintem minden no ilyenkor megzanzul.ha eljon az eleteben a babavarasi idoszak😊😊😊 koszi a valaszt
2015. ápr. 17. 11:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg folyásom volt amikor pocakos voltam és nem jött meg
2015. ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!