Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan segit vajon teherbe...

Utrogestan segit vajon teherbe esni?

Figyelt kérdés

Kivagyok vizsgalva minden oke csak a mehnyalkahartyam vekony kb 4-5 m. A fenti gyogyszert irta fel remenyt adna mar csak ez maradt! :-(

Sikerult igy valakinek ugyanilyen prblemaval a baba?


2015. ápr. 20. 07:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nekem sárgatest hormon hiányom van erre írta fel a dokim az utrogestant.Megtartani segít a babát.Nekem múlthónapban összejött, de nem fejlődött tovább.Viszont az utro megtartja a nem egészséges terhességet is.Nálam is ez volt.Akkor tudtam "elvetélni" mikor abbahagytam a használatát.
2015. ápr. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Szinten progeszteronhianyos vagyok.ez a gyogyszer a babat segit megtartani,a 12.hetig kell szedni.

Az elozo gyerkocomnel duphastont kaptam.most utroval inditottuk a probalkozos honapokat.a 3.vedekezes nelkuli honapnal jarunk es ugy nez ki sikerult :)

Szepen felepult az utrotol a ny.hartyam.

Mielobbi babasodast kivanok!

2015. ápr. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom nektek hogy irtstok komolyan mar idegileg kivagyok es remelem segit megvastagitami a mehnyalkahartyat, also hatar erteknel van a mehnyalkahartya szint

Mikortol szedjem? Most eppen menstrualok

2015. ápr. 20. 08:29
 4/24 anonim ***** válasza:
Nagy dózisú (400mg) E vitamint nem mondott a dokid, hogy szedj? Az segít megvastagítani a méhnyálkahártyát, az Utro a megtartásban segít.
2015. ápr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Mivel progeszteron tartalmú, mindenképpen csak ovuláció után kezdd el szedni.
2015. ápr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
1-es vagyok! Nekem doki mindig nézi uh-val mikor van ovum.Rá 2 napra kell elkezdenem használni napi 2x2 hüvelykapszulát + én már duphastonból is szedek napi 2x1-et .Ha nem jön meg tesztelnem kell ha negatív abba kell hagynom.De vigyázz vele mert nekem visszatartja a menstruációt.Ebbe a hónapba is jól átvert! :) Mit mondott a doki mennyit kell szedned?Szájon át vagy hüvelykapszula?
2015. ápr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Szajon at tablettaban irta fel napi 1 este,az E vitamint probaltuk mar anno es nem jott be! Akor ovukor kezdjem el szedni?
2015. ápr. 20. 09:14
 8/24 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Írtam privit.
2015. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Vilcsianyuja ***** válasza:

A progeszteronpótlásnak nincs hatása a méhnyálkahártya megvastagítására, és tényleg a ciklus második felétől kell szedni. Méhnyálkahártya-vastagítónak én kaptam ösztradiolt (ösztrogén-pótlás, Estrofem tabletta), amit ciklus első felében kell beszedni, akkor kell vastagodnia a nyálkahártyának.

Azt nem is értem, miért nem tudtad, hogy az Utrogestant csak peteérés után szabad elkezdeni, ha a dokid nem tájékoztatott, az nagyon gáz, vagy lehet, hogy nem figyeltél oda? Vagy visszahívott a peteérés ellenőrzésére, és majd akkor mondta volna?

Amúgy az Utrogestan még egyáltalán nem az utolsó reményed a teherbeesésre, fel a fejjel!

2015. ápr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Lehet nemfigyeltem elege amit mondott a nogyogyaszom de akor megfogom kerdezni tole fel is hivom meg ma!a progeszteronom is rendben van azt mondta
2015. ápr. 20. 10:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!