Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan segit vajon teherbe...

Utrogestan segit vajon teherbe esni?

Figyelt kérdés

Kivagyok vizsgalva minden oke csak a mehnyalkahartyam vekony kb 4-5 m. A fenti gyogyszert irta fel remenyt adna mar csak ez maradt! :-(

Sikerult igy valakinek ugyanilyen prblemaval a baba?


2015. ápr. 20. 07:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én szedtem asszem 2 hétig utána abba hagytam, mert a doki mondta. Abba kellett hagyni mielőtt megjön a menszi. Én mellette szedtem inofolicot . Nem várt előtt pozim lett.
2015. ápr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy megosztotad velem kedves utolso valaszolo , en is remenykedem es mindenkinek koszonom szepen hogy ell latatok tanacsokal , de ha ir meg valaki szivesen elfogadom es valaszolok irjatok

:-)

2015. ápr. 20. 20:06
 23/24 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok! tuti biztos vagyok abba hogy a utrogestan segített megtartani a babát. Mert volt már 2 pozim és mégis volt menszim :(

De a dokim minden nőnek ezt irja fel ha vki megy panaszkodni h nem jön össze.

Én még szedtem gravidát is .

menszim előtt pozi tesztem volt (délben csináltam meg) azon a napon barnáztam pici piros is volt . nah én azt hittem megint hogy nem jött össze. Én meg készültem másnapra hogy akkor szedem a clostlybegitte bogyót.

de még előtt gyorsan teszteltem erős pozi lett :D


Igazából az is közre játszik hogy leszarom tablettát vettem be mert túlságosan rá voltam görcsölve a baba dologra eleinte.


Most pedig a kiságyba alszik a lányom aki holnap lesz 3 hós :)


Én drukkolok neked :)

2015. ápr. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Gratulalok a kis babadhoz!;-)

Ha joni akar a baba jon barmit csinal az ember de ha nem akor a feje tetejere allhat de van mikor ra kell segiteni hogy jojjon a kiscsoda :-)

2015. ápr. 21. 09:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!