Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veletlen megcsereltem az...

Veletlen megcsereltem az utrogestant? SOS?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy utrogestant kell hasznalnom progi potlasra.edig kapszulaban szedtem be de most az orvosom

Huvelykupban irta fel mert elege szedultem a kapszulatol.es nemreg vettem eszre hogy veletlenul a kapszulat helyeztem fel a huvelyembe .ossze kevertem a dobozt

Kinos ez nagyon itt de nemtudom mit tehetnek lesz valami bajom ebol?

Koszi elore is a valaszt :(


2015. ápr. 23. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz bajod :)

Nekem azt mondta a dokim,hogy a huvelybe felhelyezheto szedheto oralisan is es forditva is :) csak annyi,hogy a szajon at szedheto nem olyan jo hatasfokkal szivodik fel.

2015. ápr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A világon semmi bajod nem lesz tőle. Mo-n kötelező a csomagoláson egyértelműen megkülönböztetni a kétféle gyógyszert, de nekem szakorvos mondta, hogy pontosan ugyanaz a kettő, sem beltartalomban, sem a külsejében nincs kémiai szempontból sem különbség, felcserélhető a kettő. Olyan is van, akinek hüvelykapszulát írnak fel, de pl. a délit a munkahelyén nem tudja megoldani, ezért azt szájon át veszi be az orvos tudtával. Ezért még nem ír fel neki a doki a másik féléből is.


Nyugodj meg:)

2015. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még annyit, csak hogy ne legyen félreértés: az első válaszolóval 100%-ig egyetértek, csak talán úgy pontosabb, hogy a golyócska szájon át nem szívódik fel olyan jó hatásfokkal, mint hüvelyen keresztül (hiszen hüvelyen keresztül azonnal, lokálisan hat), de természetesen nem magának a szájon át szedendő golyónak a hatásfoka kisebb.


Második voltam.

2015. ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jajj lanyok megnyugodtam kosziii hogy megirtatok,kinos lett volna az orvost ezel a kerdesel felhivnom :-S
2015. ápr. 24. 06:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen igy van ahogyan a tobbiek is mondjak. En este mindig huvelyen keresztul hasznaltam, de reggel szajon at, mert nagyon koran keltem. En is szedultem tole, kb ra fel orara kezdodott es 15 percig tartott, huvelyen keresztul pedig semmi mellekhatasa em volt, csak folydogalt.

En meg egyszer a magneziumot helyeztem fel az utro helyett, mar annyira belekeveredtem a sok feher golyoba :))

2015. ápr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben akor nincs semi baj .ezen elmosogtam kedves utolso:-D

En is anyira beleszedultem a bogyokba:-P

2015. ápr. 24. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!