Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár hónapja volt, hogy a...

Pár hónapja volt, hogy a menstruációm 1 hetet késett (alapból kb.30-31 napos a ciklus, ez meg 37-38 volt), ekkor teszteltem 1 negatívat, majd rá pár órára megjött. Ez mitől lehetett?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert már nem reménykedtél, hogy terhes vagy, hanem elhitted, amit a teszt mutatott. Ilyenekre képes a psziché, hihetetlen.
2008. aug. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem értem, mit akarsz ezzel mondani..

Ha elment volna a baba, a teszt + lett volna, mert a hCG nem fogy el pár perc alatt a szervezetből.

2008. aug. 28. 16:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

igen, de pont ez a lényeg, nem? hogy nem voltál terhes, csak késett. De azt hitted, hogy esetleg baba miatt késik. Ha az ember tesztel, tisztábban lát...

de lehet, h én értettem félre. bocsi!

2008. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, így már értem.. De nem valószínű, h ez volt az ok, mert már régóta szeretnénk babát és még csak 1x fordult elő ilyesmi, egyébként mindig időre megjött sajnos.. Szóval nem hiszem, h túl erős pszichés ráhatásom lenne a dologra.. Lehet, h akkor nem volt peteérésem..
2008. aug. 28. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Az 1. válaszolónak igaza volt, nem értem, hogy miért kérdezel, mert se nem érted, se nem fogadod el?
2008. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is volt, mint neked! Amikor késett 40 nap fölé ugrott a ciklus, és nekem akkor a negatív teszt sem sokat segített! Az lehetséges, hogy később volt csak pé-d. Az viszont tényleg igaz, hogy a psziché sok fura dologra képes! Ha nagyon rákattansz a babatémára, csak azért sem jön össze, viszont az összes elképzelhető terhességi tünetet érzed magadon! Nehéz megmondani, mitől volt így, hogy pár órára rá megjött, fogjuk egy véletre! Valószínűleg akkor is megjött volna, ha nem tesztelsz!
2008. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!