Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babatervezés alatt érdemes...

Babatervezés alatt érdemes már beszerezni az Övterelőt, vagy majd ha már a teszt is pozitív?

Figyelt kérdés
Rendszeresen szoktam a párommal autóban utazni, úgy hogy ő vezet, mindenképp akarok majd Övterelőt, de nem tudom előre vegyem meg, vagy ha már a pocakban van a baba. 1 hónap múlva abbahagyom a fogamzásgátlót és utána bármikor jöhet a babu
2015. ápr. 27. 12:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%
Ha téged megnyugtat, hogy van, akkor vedd meg. A barátnőm pozi teszt után kezdett ruhákat vásárolni és időben érkezett a kisfia, de ugye erre nincs garancia mit hoz az élet.
2015. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%

# 7


Lehet, hogy szerinted "baromság". Akkor Czeizel Endre is "baromságokat" terjeszt, nyilván ne ért a témához.


Ha van kedved, olvasd el a "Tartsunk szünetet, vagy ne?" bekezdést, vagy az alatta levő linken Dr. Hamvas Ferenc szülész-nőgyógyász válaszát a 29. kérdésre:


[link]


[link]


Az tény, hogy az orvosok véleménye is megoszlik ebben a kérdésben, - ezzel én is tisztában vagyok, - de a többség ajánl pár hónapot hormonmentes védekezés mellett. Gondolom, elhiszed, hogy én jó szándékból írtam, amit írtam, de nyilván mindenkinek a saját döntése, saját felelőssége, hogy kire hallgat - ugyanúgy, mint bármi már kérdésben az életben.

2015. ápr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
nekem nem volt ovterelom.. pedig a 35. héten még levezettem Mgyarországra meg vissza- 3000km-t... szerintem tok felesleges...pláne ugyhogy még terhes sem vagy.
2015. ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Én nagyon Örülök annak, hogy nem adódott olyan helyzet a terhességed alatt, ami rákényszerített volna, hogy megtapasztald; mennyire nem felesleges egy övterelő. Aki nem balesetezik és nem kell hirtelen keményet fékeznie, az visszagondolva azt mondja: Felesleges. Aki vetélt már el ilyen miatt, az a legfontosabbak közt tartja számon. Szerintem nem egy egetrengető összeg, tehát bármikor megvehető.
2015. ápr. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A balesetünk miatt gondoltam azt, hogy kéne, + mivel alacsony vagyok bárhogy ülök a hasamnál van az alsó övpánt, és jobb félni mint megilyedni, de majd ha a teszt pozitív lesz akkor beszerzek egyet :)
2015. ápr. 30. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!