Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hosszú a történetem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hosszú a történetem. Volt e valaki hasonló helyzetben és mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Van egy pasi és egy csaj,én :D

7 éve ismerkedtem meg vele,már mindjárt akkor elcsattant az első csók, de fiatal voltam,ő messze dolgozott, nem lett komolyabb..Aztán a 7 év alatt, tartottuk is a kapcsolatot meg nem is, neki is volt más, nekem is.. De ha épp nem volt senkink, akkor a sors mindig egymás felé vitte útjainkat :) Volt hogy egy évben egyszer,de láttuk egymást és mindig fellobbant a láng,mindkét részről. Aztán lassan két éve elkezdtünk járni. Nagyon jó minden, boldogok vagyunk, csak eddig 4-5 alkalommal már csúnyán megbántott.Elnézést kért, érzem, hogy szeret és hogy ő ezt nem így tervezte.. Én hiszek neki, de most akkor együtt kell lennünk vagy inkább mégse?


2015. jan. 17. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Megtiltom, hogy együtt legyetek!
2015. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
erre a kérdésre ni itt várj választ, ezt te érzed :)
2015. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez röviden kb ennyi.. Érdekelnek a különböző vélemények.. Nem tudom, hogy ezeket a megbántásokat jelként vegyem, hogy térjek észhez, nem nekem való.. De akkor miért volt ez hogy hosszú évekig mindig feltűnt?
2015. jan. 17. 18:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen "bántásokról" volt szó.
2015. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Erre így tényleg lehetetlen válaszolni, a legtökéletesebb kapcsolatban is lehetnek olyan ellentétek, amit az egyik vagy mindkét fél komoly sérelemként él meg, de aztán minden rendbejön és boldogok együtt. Ha viszont úgy érzed, hogy ezek miatt a dolgok miatt kiábrándultál belőle, vagy nem is olyan, amilyennek eddig ismerni vélted, akkor nyilván nincs értelme bennemaradnod egy olyan kapcsolatban, ami egy régi álomképre épül. Ahogy írták, neked kell eldöntened, hogy a történtek mennyire befolyásolták az érzelmeidet iránta.
2015. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 viktorvarga ***** válasza:
de milyen bántások?büdösa szád pl? vagy nyeld már le mert nem loptam énazt...:) eztigy nem lehet megmondani..
2015. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem szeretném részletezni őket.. De ő is beismerte, hogy nem szép dolog, amit tett.


Tudom, hogy nektek így nehéz segíteni.. Csak hogy van e olyan, hogy együtt maradunk és attól még minden szép és jó lehet?


Nem ábrándulok ki belőle.. max. egy nap és már ugyanúgy szeretem őt :)

2015. jan. 17. 18:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag minden kapcsolatban vannak viták, veszekedések valamilyen kérdésben. Ellentétek adódnak még akkor is, ha nagyon hasonlóak vagytok. Ha meg ezek társulnak mondjuk valamilyen stresszorral, fáradtsággal, bármivel, akkor lazán lehet, hogy a pár ingerültségében mond olyasmit, amit nem úgy gondol. A veszekedés általában ilyen.


Ha meg tudjátok beszélni a problémát, el tudod mondani mit tehet, hogy megelőzze a további sértődést, és ő tesz érte, na meg utólag is igyekszik kiengesztelni, akkor tényleg csak rajtad múlik, hogy mit érzel.


Tény, nem mindegy, mikkel bántott meg. Ha felvitt a lakásotokra egy csajt, mondván, hogy ma ő is beszáll, az nem ugyanaz szerintem, mintha mérgében kicsit durvábban minősíti az aznapi főztöd...


Azt meg ne tőlünk várd, hogy eldöntsük, együtt KELL-e lennetek vagy sem. Senkivel sem kell együtt lenned. Ha jól érzed vele magad, szereted, megbízol benne és úgy érzed, a jövőben is tartható ez az állapot, minden rossz tulajdonsága és bántó szavai/tettei ellenére, akkor legyél vele. Ha nem így érzel, akkor ne. De ezt hadd ne mi döntsük már el. Legyél nagylány, tudj már ilyen kérdésben határozott döntést hozni. Nem olyan nehéz az...

2015. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, köszi.. Igazad van.. Nem megcsalásról van szó.. Úgyhogy nem olyan rossz a helyzet :D
2015. jan. 17. 18:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mivel bántott meg. Ha mondjuk egy kisebb veszekedésnél indulattól fűtve , neked dobott egy tárgyat..az egy előjel ,ki tudja mire lenne képes egy nagyobb veszekedés közben. Èrted a lényeget? Ne az alapján dönts ,hogy 5évig kerülgettétek egymást ,és csak összejött. Mert ez most már nem számít.
2015. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!