Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hónapos terhes nőnek már...

2 hónapos terhes nőnek már van pocakja?

Figyelt kérdés
Érdekes a kérdésem, nem tervezünk babát, megszakítással védekezünk. 2 hónapja nincs normális menzeszem. Pecsételéssel kb 10 napig tart, ebből kb 7 nap egy mini tampon is sok lenne. Az a 3 picit erősebb nap is olyan hogy a tamponon bár szív magába vért, csak barna lé szerűre színezi el, mire cserélem. Nem is tudom ez menzesznek hívható e.. Nem szoktam agyalni ezen, hormon probléma is lehet. Csak múltkor már megijedtem hogy ez lehet nem normális kategória. Most kellesz megint megjönnie. Az már aggodalomra adna okot ha megint ennyire kevés lenne a menzeszem? A pocak kérdése csupán abból jött hogy mintha picit nagyobb lenne. De nem tudom hogy pl tegyük fel 2hónapos terhes lennék, az látszana rajtam? Tesztelni nem szeretnék. Köszönöm a válaszokat!

2015. ápr. 29. 20:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ utolsó :) 9-es válaszadó félre értettél. Az első aktus előváladékában is van sperma, én azt állítom csupán hogy elhanyagolható mennyiségben. Megszakítással fiataloknál szokott besikerülni baki, ha kontroll nélkül picit később veszi ki mint kellene, vagy kétszer egymás után közeli időpontban össze bújtak, a péniszt csak megtörölték, vagy lemosták.
2015. ápr. 30. 20:05
 12/12 anonim ***** válasza:

Én ezt meg cáfolnám. Párom eléggé időben kivette. Mégis itt ugrál mellettem a 2 éves babám :) NA nesze neked előváladék :D

Tényleg csinálj tesztet. Az többet tud mondani mint mi :)

Amúgy miért nem akarsz tesztet csinálni? :O

400 ft (facelle) rossmannba.

2015. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!