Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor járok jobban, ha feladom...

Mikor járok jobban, ha feladom, hogy nekünk valaha lesz babánk, vagy amíg van egyéb megoldás, addig tűzön-vízen át akarjam és reméljek?

Figyelt kérdés
Folyamatos sikertelenség ér baba-ügyben, a ciklusaim tragikusak, peteérésem ritkán van, a closti sem jött be... néha egész jól tartom magam, néha meg kétségbe esek, vörösre bőgöm a szemeimet, de semmivel nem lesz jobb...
2008. aug. 29. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig jobb lene ha nem bőgnél, mert a closty nem a világ vége, még utána isvan bőven megoldás, de mielőtt következő beavatkozásokat fogadnád el megkérdem: Volt a párod vizsgálaton??? Lehet férfiprobléma is.

Ha volt és minden rendben van akkor hallgasd meg a nődokid tervét..és simán elküld egy meddősségi szakrendelésre, ha mondjuk már legalább 2 éve próbálkoztok..nekem épp a második év végén sikerült, plusz pár hónap, de az lett volna a következő, és hidd el nagyon sok mindenkinek megoldják ott a gondját..van sok ilyen ismerősöm.

Fel a fejjel!!

2008. aug. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2008. aug. 29. 10:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolom,próbáld ki a cickafarkfű és a palástfű teákat.Itt olvastam ezekről a teákról.A cickafarkfű teát a ciklus első felében ittam,az első öt napban a mensi miatt nem,de utána a 15. napig naponta kétszer ittam. Nem filtereset, hanem zacskósat vettem,le kell forrázni 1-2 teáskanálnyit és kb. 10 percig állni hagyni. Utána ittam a palástfű teát, szintén naponta kétszer. Ezt csak kb. 5 percig kell állni hagyni és nem szabad a készítése közben fém eszközöket használni, én műanyag szűrővel szűrtem le. Egyiknek sincs rossz íze, inkább szinte vízízűek. Hét hónap próbálkozás után nagyon meglepődtem,hogy bevált,mert csak ebben a ciklusban ittam és pozitív lett a teszt. Én se gondoltam volna. Szerintem próbáld ki nyugodtan,ártani nem árt. A cickafark beállítja a ciklust,elősegítí,hogy érett petesejted legyen, a palástfű erősíti a méhet és segíti a beágyazódást. Ha a neten beírod a keresőbe, olvass utána, mindenhol jókat írnak ezekről a teákról.
2008. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!