Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spermavizsgálatra miben lehet...

Spermavizsgálatra miben lehet vinni a mintát?

Figyelt kérdés

Gyógyszertárban kerestem vizeletgyűjtő edénykét, de mindehol hülyének néztek. szerintetek miben lehet még mintát vinni, vagy hol tudnék ehhez műanyag kis pohárkát fedéllel venni (ami csavaros tetejű).

Előre is köszönöm a válaszokat, sürgős, mert holnap kell vinni a mintát.


2010. febr. 23. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk anno adott a párom urologusa müagyag tároló edénykét, de mást nem tudok javasolni, mint hogy nézelődj másik gyógyszertárban, mert lehet kapni kis műanyag poharat fedéllel, (legalábbis nálunk). Ha más nincs, akkor otthon keress egy üres kisüveget, és vigyétek abban (a vizeletet is lehet abban vinni, gondolom ezt is - ha nincs más). Az feltétlenül fontos, hogy tiszta legyen!
2010. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is találkoztsam ezzel a problémával, hogy sok helyen nem tartanak vizeletgyűjtő edényt, aminek csavaros a teteje. Ezért amikor rábukkantam egy gyógyszertárra, ahol van, beraktároztam belőle.


Próbálkozz olyan gyógyszertárban, ami kórház mellett vagy kórházban van. Ott több az esélyed. Ha nem találsz, akkor keress kicsi befőttes üveget, pl bébikajáét (egy üvek bébiétel nem nagy pénz), tisztísd ki alaposan, és abban vigyétek.

2010. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adja le ott az anyagot,az tuti steril lesz.
2010. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na ja, csak nem mindenkinek van kedve a vécében kiverni, vagy egy olyan szobában, ahol az ajtó túloldalán idegenek vannak...
2010. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok!


Időközben telefonáltam picit, és találtam egy gyógyszertárat, ahol nem néztek hülyének, hogy mit keresek.


Igen utolsó, igazad van, hát a férjemnek így sem fűlik hozzá a foga, de muszáj, így akkor inkább itthon. Egyszer már voltunk, a körülmények rendben vannak (nem wc), de az ajtó előtt idegenek beszélgettek, várakoztak és egyszer még rá is kopogtak. )-:

2010. febr. 23. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!